fbpx

Мене спокусив хлопець моєї подруги, поки вона вийшла з кімнати. А коли мене зустрів мій хлопець біля цього будинку то все зрозумів, брехати я не стала

У 2013 році я серйозно захворіла. Мені довелося їхати в лікарню в місто Харків. Там мене поклали на лікування. Познайомилася я з подругою Людою. А вона в свою чергу познайомила мене з одним хлопцем, його звали Женя, і його другом Олексієм, який їй подобався.

На наступний день мені подзвонив Женя і запропонував зустрітися, я погодилася. Після нашої першої зустрічі ми зрозуміли що полюбили одне одного. Це було кохання з першого погляду.

Протягом приблизно місяця ми зустрічалися з ним, але мені не давав спокою погляд Льоші на мене. Він постійно дивився на мене і говорив що у мене красиві очі. Він теж намагався мені сподобатися.

Ну ось в один зловісний день, подзвонив мені Льоша і запросив мене і Люду до себе додому, відпочити від лікарняних стін. Я тоді запитала його, а чи прийде Женя? На що він відповів що він втомився на роботі і хоче відпочити вдома, і що він дозволив мені до нього піти.

Ну зрозуміло, я ж не одна до нього йду, а з Людою. Коли ми прийшли до нього в гості, вже звучала романтична музика і стояла пляшка. Люда якось дуже швидко кудись пішла, їй начебто хтось подзвонив.

Я вже була затьмарена, хоча пити мені було не можна, так як я пила сильнодіючі препарати. Ось моя свідомість і помутніла.

Я вже почала збиратися йти, як раптом Льоша підійшов до мене і почав зі мною танцювати і притискатися до мене. Він поцілував мене, і звабив.

Після цього у нього якось відразу задзвонив телефон, це був Женя. Я вийшла з дому на вулицю, мені було погано і мене зустрів Женя, він уже стояв перед будинком Льоші. Він тоді все відразу зрозумів. Після його погляду я відразу все зрозуміла. Він вимовив мені в обличчя все що думав про мене.

Ось лежала я на лікарняному ліжку, ридала, але нічого не виправиш. А любов до Жені в моєму серці не згасає вже п’ять років. Час не лікує, а тільки калічить. Рани не затягуються, просто час тебе вчить тому, як жити далі і дає зрозуміти які помилки ти в житті робив і що б ти виправив. Але нічого не виправиш і час не повернути назад. Просто не зраджуйте коханим ніколи!

Related Post

Кинула чоловіка старше мене на 18 років, тепер страждаюКинула чоловіка старше мене на 18 років, тепер страждаю

Закохалася в чоловіка старше мене на 18 років. Він небагатий, але любить сильно. Батьки і брат з сестрою постійно твердили, що він занадто старий для мене і не пара мені.

Батьки говорили мені: – “Не ходи в ліс один! “. Я потім пошкудував, що не послухавсяБатьки говорили мені: – “Не ходи в ліс один! “. Я потім пошкудував, що не послухався

Я зіткнувся з невідомою істотою, якщо так можна це сказати. Сталося це на дачі, днем, коли вирішив один сходити в ліс, не знаю чому мені так захотілося туди йти, адже