Ось уже 3 місяці, як ми зʼїхалися, але нещодавно знову з’явився мій колишній. Постійно дзвонить пише, в коханні клянеться

Дівчата допоможіть, будь ласка, взагалі заплуталася, що робити зовсім не знаю.

Почну з того, що мені 20 років. Я 2 роки зустрічалася з хлопцем, але той на мене просто тупо забивав. Він постійно у гаражі з друзями, а до мене ходив так: годині об 11 вечора прийде, поспить і зранку о 8 піде. Але я дуже його любила, він був першим моїм хлопцем, і я все йому прощала.

Я знаю що він мене любив, і любить найбільше на світі, але для нього завжди була важлива чужа думка, думка суспільства. Загалом ми розлучилися. Я почала зустрічатися з іншим хлопцем, і ми відразу почали жити разом.

Ось уже 3 місяці, як ми зʼїхалися, але нещодавно знову з’явився мій колишній. Постійно дзвонить пише, в коханні клянеться, весілля пропонує. А я взагалі не знаю що робити, я так заплуталася. Я наче загнана у глухий кут. Не буду приховувати, у мене і до колишнього почуття лишилися.

Але ж і з новим хлопцем все добре: я чекаю його додому, хочу бачити, готувати для нього, але щось заважає, а що сама не зрозумію. Ще у нового мама взагалі жах, яка жінка. Вона всіх ненавидить, всі у неї погані, дівчата всі легкої поведінки, друзі всі зрадники, а вона єдина хто бажає йому лише кращого.

До мене вона начебто ставитися непогано, але я знаю що за очі каже хлопцю, що нібито ми довго не зможемо бути разом. Мовляв, він зараз на ноги встане і ми розлучимося.

Розумієте, він добре отримує, і вона напевно вважає, що я з ним живу через гроші, але це не так. Я ніколи ні в кого нічого не прошу, та й не вмію. Так, ми харчуємося з його грошей і живемо на його кошти.

Дівчата, не можу більше. Не знаю, що робити, як бути? Якщо повертатися до колишнього я не знаю, як це зробити, допоможіть. Як мені розібратися в собі, я не можу, скоро збожеволію. Може варто залишити все як є?

You cannot copy content of this page