Воно нас намагалося попередити

20 квітня 1986. Прип’ять. Вечір потихеньку наступав. Молодий студент мед.вуза на ім’я Степан втік на зустріч зі своїм другом Максимом, таким же студентом того ж мед.вуза. Місце зустрічі – площа.

Прибігши до площі, Стьопа побачив свого друга і помахав йому рукою. Макс відповів тим же.

– Вітання. Довго чекав?
– Здорово. Ні, не довго.
– От і відмінно. Ну що, пішли?
– Пішли!

 Друзі зібралися піти в бар, який постійно відвідували. Прийшовши туди, вони просиділи до півночі. І коли відчули, що вистачить,  вийшли з бару, ледве стоячи на ногах.

Ось вони виявилися на території парку. Степан запропонував трохи посидіти. Максим підтримав ідею. Сівши на першу-ліпшу лавочку, вони продовжили свою п’яну розмову. Але це тривало недовго. Їх бесіді довелося зупинитися, коли над їх головами стояв дивний гул. Ніби сова і олень одночасно намагалися видати звук. Притому такий гортанний і противний.

Хлопці підняли голову вгору. І як раптом з неба впало дивне щось. Це щось було схожа на гібрид людини і кажана. Шкіряні, великі крила. Голова була відсутня. Замість неї два червоних ока на грудях. Невелике хутро покривало тулуб.

Крилате щось подивився на хлопців. Ще раз видало противний звук і злетіло. Хлопці мовчки сиділи. Через кілька хвилин заговорив Стьопа:

– Що це було?

– Я … Я … не знаю. – промимрив Максим.

– По-моєму, ми з тобою перепили. Давай-но краще по домівках.

– Угу …

Хлопці встали і розійшлися, не попрощавшись.

26 квітня 1986. Сирени заповнили місто тривожними звуками. Натовпи людей йшли до автобусів. В одному з таких автобусів сидів Максим. Помітивши серед натовпу Стёпку, Макс насилу підібрався до нього.

– Здорово, Стёп.
– О, Макс, і ти тут!
– Угу. Як ти?
– Сам знаєш … фігово …
– Так, дурне запитання. – Максим перейшов на шепіт – До речі, ти пам’ятаєш ту ніч, коли ми бачили крилату БАБАЙКО.
– Пам’ятаю небагато. Ми з тобою тоді сильно перепили.
– Ні-і-і-т, друг, – простягнув Максим – Тоді ми з тобою не перепили.
– Тобто?

– На наступний день я вирішив розпитати декого про цього монстра. Так, просто, заради інтересу. Знаю одного дивака, який захоплюється містикою. Так ось, він теж це щось бачив. Я розпитав і ще кілька людей, і деякі з них теж бачили цю істоту. І здається мені, що воно нас хотіло попередити.

У Стёпкі округлилися очі.

– Тобто? Як так то? А як ти зрозумів, що воно попереджало нас?
– Це чудовисько якраз летіло з боку нашої АЕС …

Related Post

Чари можливі лише з чарівницеюЧари можливі лише з чарівницею

Мені 33 роки, заміжньою не була, дітей немає. Обранця спочатку дуже ідеалізую і намагаюся вкладатися по максимуму (інакше боюся, що не полюбить), але в якийсь момент втомлююся і відморожуюсь з

Як вийти заміж в 70, якщо ровесники не приваблюють?Як вийти заміж в 70, якщо ровесники не приваблюють?

Мені недавно виповнилося 70 років, але в душі я відчуваю себе набагато молодше і дуже хочу сім’ю після 12-річного вдівства. Всі кривляння і зваблення чоловіків мені огидні, бо ровесники мене

Мої діти як і я виросли у дитячому будинку….Мої діти як і я виросли у дитячому будинку….

Привіт мене звуть Христина. Хочу вам розповісти мою історію з життя. В житті і мене було багато чого, але такого жорсткого ще не ні. Був у мене чоловік Володимир він

facebook