Воно нас намагалося попередити

20 квітня 1986. Прип’ять. Вечір потихеньку наступав. Молодий студент мед.вуза на ім’я Степан втік на зустріч зі своїм другом Максимом, таким же студентом того ж мед.вуза. Місце зустрічі – площа.

Прибігши до площі, Стьопа побачив свого друга і помахав йому рукою. Макс відповів тим же.

– Вітання. Довго чекав?
– Здорово. Ні, не довго.
– От і відмінно. Ну що, пішли?
– Пішли!

 Друзі зібралися піти в бар, який постійно відвідували. Прийшовши туди, вони просиділи до півночі. І коли відчули, що вистачить,  вийшли з бару, ледве стоячи на ногах.

Ось вони виявилися на території парку. Степан запропонував трохи посидіти. Максим підтримав ідею. Сівши на першу-ліпшу лавочку, вони продовжили свою п’яну розмову. Але це тривало недовго. Їх бесіді довелося зупинитися, коли над їх головами стояв дивний гул. Ніби сова і олень одночасно намагалися видати звук. Притому такий гортанний і противний.

Хлопці підняли голову вгору. І як раптом з неба впало дивне щось. Це щось було схожа на гібрид людини і кажана. Шкіряні, великі крила. Голова була відсутня. Замість неї два червоних ока на грудях. Невелике хутро покривало тулуб.

Крилате щось подивився на хлопців. Ще раз видало противний звук і злетіло. Хлопці мовчки сиділи. Через кілька хвилин заговорив Стьопа:

– Що це було?

– Я … Я … не знаю. – промимрив Максим.

– По-моєму, ми з тобою перепили. Давай-но краще по домівках.

– Угу …

Хлопці встали і розійшлися, не попрощавшись.

26 квітня 1986. Сирени заповнили місто тривожними звуками. Натовпи людей йшли до автобусів. В одному з таких автобусів сидів Максим. Помітивши серед натовпу Стёпку, Макс насилу підібрався до нього.

– Здорово, Стёп.
– О, Макс, і ти тут!
– Угу. Як ти?
– Сам знаєш … фігово …
– Так, дурне запитання. – Максим перейшов на шепіт – До речі, ти пам’ятаєш ту ніч, коли ми бачили крилату БАБАЙКО.
– Пам’ятаю небагато. Ми з тобою тоді сильно перепили.
– Ні-і-і-т, друг, – простягнув Максим – Тоді ми з тобою не перепили.
– Тобто?

– На наступний день я вирішив розпитати декого про цього монстра. Так, просто, заради інтересу. Знаю одного дивака, який захоплюється містикою. Так ось, він теж це щось бачив. Я розпитав і ще кілька людей, і деякі з них теж бачили цю істоту. І здається мені, що воно нас хотіло попередити.

У Стёпкі округлилися очі.

– Тобто? Як так то? А як ти зрозумів, що воно попереджало нас?
– Це чудовисько якраз летіло з боку нашої АЕС …

Related Post

Батьки говорили мені: – “Не ходи в ліс один! “. Я потім пошкудував, що не послухавсяБатьки говорили мені: – “Не ходи в ліс один! “. Я потім пошкудував, що не послухався

Я зіткнувся з невідомою істотою, якщо так можна це сказати. Сталося це на дачі, днем, коли вирішив один сходити в ліс, не знаю чому мені так захотілося туди йти, адже

На що він відповів мені: «По машині батька можна судити і про його дочку, чим дешевше машина, тим нижче статус»На що він відповів мені: «По машині батька можна судити і про його дочку, чим дешевше машина, тим нижче статус»

Літні вечори ми з подружками проводили на стадіоні, хто тренувався, а хто просто – за компанію. Там до мене одного разу підійшов цей хлопець і запропонував погуляти разом. Я раніше

Вже потайки придумувала свою весільну сукню і приміряла його прізвище до свого імені та по батьковіВже потайки придумувала свою весільну сукню і приміряла його прізвище до свого імені та по батькові

Дівчата, майте голову на плечах !!! Отже, я розлучилася з хлопцем, з яким зустрічалася 3 роки. Зараз я розумію, що ніякої такої великої любові не могло бути в 16 років,

facebook