fbpx

Я не можу справитися з своїми ревнощами на рівному місці, всі знайомі мене вже вважають зовсім неадекватною

Завдяки йому я навчилася прощати в просити пробачення. Ми з чоловіком прожили відносно довге життя, але і пережили багато всього, починаючи з безгрошів’я закінчуючи зрадою.

Вперше я приревнувала свого чоловіка до однієї знайомої, і уже тоді на рівному місці у нас виник скандал. Чоловік пояснив мені, що далі так продовжуватися не може і взяв з мене слово, що я буду довіряти йому.

Пройшов ще деякий час, а я як виявляється так і не навчилася вірити своєму чоловікові, я підозрювала його по будь якому приводу.

Зовсім скоро стало зрозуміло, що мене підриває без причини. Я не можу просто справитися з своїми емоціями. Тоді починаються великі конфлікти.

Вчора, наприклад, чоловік був допізна на роботі, я вже собі Бог зна що надумала, фантазія розігралася, от я і вирішила що він зраджує мені. Не дивлячись на те, що він в телефон брав і на зв’язок виходив, і навіть відео показував яку поломку ремонтували.

А я просто не можу керувати собою і своїми почуттями. Кожен раз мені здається ось зараз він піде назавжди. Я не знаю звідки ця фобія. Дійшло до того, що мої ревнощі вже перейшли всі межі, я ревную чоловіка до всіх, в тому числі до сестри, доньки від першого шлюбу, навіть своїх родичів.

Одного разу він мені сказав, що ревнощі на пустому місці не прикрашають. Якщо він мені зрадить, то скаже про це чесно і сам. А я не вірю, хоча вже були в нас такі ситуації.

Не знаю що робити, весь день в мене голова забита різними думками, ні про що інше думати я не можу. Чоловік заспокоює, обіцяє що буде вірним, а я не вірю і продовжую закочувати істерики.

Related Post

Мені казали, що перший крок роблять тільки меркантильні дівчата, мовляв сама намагається, значить грошей хочу… дурістьМені казали, що перший крок роблять тільки меркантильні дівчата, мовляв сама намагається, значить грошей хочу… дурість

Чоловіки, будьте чоловіками, зробіть уже перший крок! Хлопцям набагато простіше живеться, ніж дівчатам. У суспільстві не прийнято, коли дівчина робить крок першою. А якщо і робить, то чоловік сприймає це

Заради помсти чоловікові я зареєструвлася на сайті знайомствЗаради помсти чоловікові я зареєструвлася на сайті знайомств

Одного разу я потрапила в стресову ситуацію. Мій чоловік пішов приймати ванну, а сам залишив ноутбук включеним. Я сіла за комп’ютер і побачила, що у нього відкрита сторінка сайту знайомств.

facebook