Перейти до вмісту

Цю історію я хочу розказати для тих, хто відчайдушно намагається довести сам собі, що в цьому світі немає добра

  • від

Цю історію я хочу розказати для тих, хто відчайдушно намагається довести сам собі, що в цьому світі немає добра. Я переконалася сама, що іноді доля підкидає нам такі сюрпризи і таких людей, яких ми ніколи не чекаємо.

Ми тоді з чоловіком жили на зйомній квартирі, нам хазяйка обіцяла що ми зможемо зробити невеличкий ремонт в рахунок оренди. І так вийшло, що перше що ми вирішили зробити, це замінити двері і переклеїти шпалери.

Я замовила гарні шпалери через інтернет, та на пошті забрала зовсім не те. Продавець відмовилася їх міняти, обгрунтувавши це тим, що я сама таке вибрала. Звісно ж доказувати щось комусь не було ні бажання ні сили, але я ж то знаю що я бачила на фото зовсім інші фотошпалери, там і розмір більший був і якість краща.

Та і Бог з ним, я дуже сильно розчарувалася тоді в людях, бо ж я пояснювала ситуацію, що мені от от народжувати, я вже на 35 тижні була. А до мене віднеслися як до шматка лайна, прислали не те що треба, грошей здерли, та ще й обізвали.

А потім, коли справа дійшла до заміни дверей я почала більш серйозно відноситися до вибору продавця чи фірми. Через інтернет теж знайшла одну об’яву, що дівчина продає двері під замовлення, полистала її профіль, відгуки гарні, та і сторінка видно не фейк, давно в неї, років 5 чи більше. Там і особисті фото я робота, словом видно що людина дійсно працює.

Але коли мені сказали що передоплата треба аж 70 відсотків, я знову подумала про те що на мені намагаються нажитися. Та як тільки я пояснила що вагітна, розказала історію про шпалери та дівчина перестала відповідати на дзвінки, кілька днів, як добре що я не дала аванс за двері, подумала я, і все б закінчилося на тому, що я б купила ті кляті двері в когось іншого, але це був тільки початок.

Через кілька днів Оксана, так її звали, сама вийшла на зв’язок, пояснила, що не хотіла завчасно нічого обіцяти, а тепер вона вибила у свого директора знижку для мене. І назвала суму за двері, яка була на 3 тисячі менша ніж середня ціна по місту. Я зраділа, вже вирішила замовляти, аж тут дізналася, що строки виготовлення до 3 тижнів, а передплата в такому випадку треба вся. Інша б на моєму місці плюнула і пішла шукати далі, а мене Оксана вмовила, я віддала гроші і без всякого договору чекала на двері. Пройшло 2 тижні, я почала хвилюватися, на дзвінки вона знову перестала відповідати, знову надури ли, подумала я.

Але рівно через 3 тижні Оксана особисто приїхала з майстрами, привезли двері, вона вручила мені гарантійний талон і цілий пакет нових речей для дитинки. Я в шоці була. Виявляється їй не погодилися, бо в неї донька народилася крупненька, а мені вирішила просто так віддати. Там речі були ідеальні, деякі навіть нові з етикетками.

Потім я вирішила пригостити її кавою, так би мовити вдячність висловити за речі, адже якби вона їх продала, то не одну тисячу могла б виручити за них. Так Оксана ще й в кафе заплатила, захотіла мене підвезти додому, щоб я не йшла по слизоті. В машині в мене почалися перейми, і вона завезла мене в пологовий. Найкращий в місті, сама про все домовилася, навіть на пологах була присутня, підтримувала мене.

Зараз я хочу запропонувати їй щоб вона була хрещеною для нашої Оксанки. А вам, люди добрі, хочу сказати, що вірте людям, є ще на світі ті, хто може просто так вам допомогти.