Катька обіцяла незалежно від результату зводити її в СПА

Катя слізно просила свою подругу, аби та допомогла перевірити нового хлопця на вірність. Машка, як то кажуть, ноги від вух, зачіска, губи, груди, все доведене до ідеалу, манікюр, вифарбуване волосся. Таке не може не сподобатися.

Машка таки наважилася на прохання, їй то не важко, тимпаче що Катька обіцяла незалежно від результату зводити її в СПА, то чого відмовлятися.

В один з вечорів Катя сховалася в кладовій, попросила приїхати кавалера на вечерю. Коля приїхав вчасно, двері йому відкрила Машка, красива і спокуслива, потягла за стіл, сказала що Катька вийшла за хлібом, але буде не скоро, бо ліфт не працює.

Коля сидів нахмурений і поглядав на годинник, а потім, не додзвониашись Каті поцілував Машку в губи, якось по дружньому наче, а наче і ні, віддав їй Катькин подарунок, квіти і сказав що передзвонить.

Треба сказали Каті цього було мало, тому вона вирішила перевірити подругу і залицяльника. Наступна підлаштована зустріч була дуже цікава. Коля так солодко говорив до Машки, наче на публіку, Машка і собі, чи дійсно сподобався, чи просто для подруги старалася, але свою роль виконала чудово.

В результаті І Машка і Коля розповіли що ходили в кафе, розмовляли, Колі було цікаво що Катькина подруга з нього хоче а Катя так старалася на купон в СПА, що була готова на все.

Правда Коля відразу розкусив план, тому і вів себе так, наче йому це подобається. Перевірку пройшли, але хто зна, могло б все завершитися інакше.

Related Post

Мрію, що чоловік знайде іншу і кине менеМрію, що чоловік знайде іншу і кине мене

Весілля відбулося 15 років тому. З мого боку особливої ​​любові не було. Важка життєва ситуація і симпатія до хорошої людині – ось і все. Пам’ятаю, вже тоді тактильні контакти викликали

Жити з жінкою, яка його так підло зраджувала не було силЖити з жінкою, яка його так підло зраджувала не було сил

Михайло і Олександра були одружені вже більше 3 років. За свою діяльність Міші доводилося часто бувати у відрядженнях, дружина ж також займалася кар’єрою, але в моменти відсутності чоловіка постійно залишалася

Багатодітна та ще й нахабна, на чужих чоловіків рота розкриваєБагатодітна та ще й нахабна, на чужих чоловіків рота розкриває

У нас в будинку живе людина багатодітна мама. Чоловіка в неї немає, та я і не засуджую, бо зараз такі чоловіки пішли, що не дивно, як тільки труднощі на горизонті,