Перейти до вмісту

Катька обіцяла незалежно від результату зводити її в СПА

  • від

Катя слізно просила свою подругу, аби та допомогла перевірити нового хлопця на вірність. Машка, як то кажуть, ноги від вух, зачіска, губи, груди, все доведене до ідеалу, манікюр, вифарбуване волосся. Таке не може не сподобатися.

Машка таки наважилася на прохання, їй то не важко, тимпаче що Катька обіцяла незалежно від результату зводити її в СПА, то чого відмовлятися.

В один з вечорів Катя сховалася в кладовій, попросила приїхати кавалера на вечерю. Коля приїхав вчасно, двері йому відкрила Машка, красива і спокуслива, потягла за стіл, сказала що Катька вийшла за хлібом, але буде не скоро, бо ліфт не працює.

Коля сидів нахмурений і поглядав на годинник, а потім, не додзвониашись Каті поцілував Машку в губи, якось по дружньому наче, а наче і ні, віддав їй Катькин подарунок, квіти і сказав що передзвонить.

Треба сказали Каті цього було мало, тому вона вирішила перевірити подругу і залицяльника. Наступна підлаштована зустріч була дуже цікава. Коля так солодко говорив до Машки, наче на публіку, Машка і собі, чи дійсно сподобався, чи просто для подруги старалася, але свою роль виконала чудово.

В результаті І Машка і Коля розповіли що ходили в кафе, розмовляли, Колі було цікаво що Катькина подруга з нього хоче а Катя так старалася на купон в СПА, що була готова на все.

Правда Коля відразу розкусив план, тому і вів себе так, наче йому це подобається. Перевірку пройшли, але хто зна, могло б все завершитися інакше.