fbpx

Ні в якому разі не викидати

А ви знали, що викидаючи цю просту на перший погляд річ ви самі вкорочуєте собі віку. Вам здається, що ви робите прибирання, позбавляєтеся від непотрібних речей, а по суті ви дуже сильно шкодите собі і оточуючим.

Давно вже доведено, що будь яка річ несе свою енергетику, точніше енергетику людини, яка її носила чи використовувала. Так от, багато ви знаєте речей, які людина носить біля себе постійно. Ну окрім мобільного телефону, наприклад і прикрас, особливо ювелірних.

А ми знаємо. Ця річ – годинник. Варто сказати, що ніхто і ніколи навіть не замислювався про те, що годинник несе таке велике значення для людини.

А треба розуміти, що годинник це дещо особливе, адже він ще находиться не деінде, а відразу на пульсі людини, причому його носять постійно, деякі люди не знімають навіть вночі.

Годинник, як рахують езотерики, вбирає в себе енергію, добру і погану, поглинанє всі емоції, переживання, пристосовується до ритму людини. Так, наприклад є теорія, що в деяких людей годинник постійно спішать, в інших відстають.

І тут виникає питання, якщо годинник зламався, чи просто набрид, розбився. Що робити? Ні в якому разі не викидати. Не робіть цього ніколи, адже таким чином ви можете самі в себе забрати частину життя. А якщо викинутий годинник хтось підбере, так взагалі може бути велика біда.

Таким чином не дозволяється годинники дарувати, або віддавати комусь просто так, а ще, дуже важливо ніколи не здавати їй антикварам або в ломбарди, тому що ваша енергія може бути передана іншій людині, і таким чином вона забере все погане і хороше, що у вас є.

Що ж робити в такому разі? Розібрати на маленькі деталі і викинути в великий сміттєвий контейнер, де його точно ніхто не стане збирати по запчастинкам.

А ви вірите в такі поняття як біометричне поле, аура та енергетика? Які ще прикмети ви чули, поділіться в коментарях.

Related Post

Якось до Люди підійшла циганка і попросила продати дитину… Люда подумала і погодиласяЯкось до Люди підійшла циганка і попросила продати дитину… Люда подумала і погодилася

Живе на світі жінка Люда з цікавою долею. Люда закінчила школу і відразу вийшла заміж. Росла вона в неблагополучній сім’ї, батьки пили і старший брат уже теж почав пити з

Я оббрехала дитину, бо не розуміла нащо йому ті грошіЯ оббрехала дитину, бо не розуміла нащо йому ті гроші

Я працюю на касі в супермаркеті, моє робоче місце знаходиться якраз навпроти вікна, що виходить на парковку. Щодня я бачу одну і ту ж саму картинку, як хлопчисько ходить від