20 років сімейного життя прахом, ще й друг, з яким з дитинства дружимо, виявився таким непорядним

У мене «чудовий» початок року. Спалив свою дружину на листуванні з найкращим другом. Подав на розлучення, друга (вже колишнього) обробив, щоб зрозумів.

Родичів і дітей проінформував, і максимально пом’якшив для них той удар. Дав дружині час до розлучення, щоб зібрати свої речі і з’їхати куди хоче. Налаштований налагодити своє життя та перегорнути цю сторінку.

Тепер трохи докладніше. Моя дружина ніколи особливо не сиділа у соцмережах і в телефоні, а тут раптом засіла. По-друге, все це припало на розлучення мого приятеля. Його покинула дружина, і я, як добрий друг йому допомагав, підтримував, і вийшло мені це боком.

Те що, щось не так, помітив майже відразу. Спочатку дружина майже перестала зі мною розмовляти. Потім почали лягати спати окремо. З часом, я помітив, що телефон дружини запаролений, і зрозумів, що пахне смаженим.

Раніше вона нічого не приховувала, аж тут з’явилися паролі. Навіщо? Намагався говорити з нею, але ефекту нуль. Попередив, що якщо щось дізнаюся, то буде погано, мабуть, не повірила.

Після одного сімейного свята дружина заснула, а телефон не зачинила. Загалом побачив усе. Вранці розбір польотів, скандал. Вони разом виправдовувалися. Потім був великий сімейний розбір ситуації.

Дружина залучила всіх, щоб «врятувати» сім’ю. Типу показувала при всіх листування та телефон. Але я навіть дивитися не став, сказав, що безглуздо це все, і що я й так знаю, що вона все почистила і є реальні факти. Багато чого з того, що бачив у телефоні, потім було вилучено.

Нині живемо по-новому. У неї спливає час, щоб з’їхати. Попередив її, що як не з’їде, сам викину. Кілька разів дзвонив друг, намагався виправдовуватись, але я його попередив, що ще трохи, і я не втримаюся.

Загалом, ось така у мене життєва історія. 20 років сімейного життя прахом, ще й друг, з яким з дитинства дружимо, виявився таким непорядним. До розлучення два місяці. Час іде, дружина ридає, колишній друг пішов у підпілля. Життя.

You cannot copy content of this page