2014 року я вирішив, що потрібно заробити грошей на весілля

2014 року я вирішив, що потрібно заробити грошей на весілля.

Варіант із вахтою, до речі, підвернувся випадково. Друг батька запропонував бути водієм по Європі. Належні права та категорії в мене були. Я погодився. Почав мотатися на 6-8 тижнів. Дівчині все пояснив, зробив пропозицію. Вона сказала, що чекатиме.

Після третьої вахти на мене чекала несподівана подія — кохана сказала, що чекає дитину. Я був трохи здивований, адже ми захищалися… Ну, мало буває ж різне… Але я навіть був радий. Все одно весілля через пів року. Вирішили, навіть весілля змістити та прискорити, щоб дружині з великим животом на весіллі не важко було.

І того ж вечора їй на телефон приходить повідомлення з однією фразою: “OK! Це класні новини!”. Мені стало цікаво, з ким вона ще поділилася новиною про очікування дитини. У телефоні він був записаний під ім’ям “Євген”. А відповів Євген їй на повідомлення: “Мій повірив, що дитина від нього розслабся!”.

Оце так справи… Я того ж вечора з нею посварився. Зібрав її речі та посадив її в таксі. Відправив її назад до батьків з орендованої квартири.

За ці десять років багато чого минуло. Я ще якийсь час їздив по Європі, потім почав працювати в СТО у своєму місті. Згодом відкрив свій автосервіс. Зараз так і працюю в СТО, але тільки вже як начальник. Машини іноді ремонтую, але вкрай рідко. Так і не одружився.

Прийшов у ресторан якось повечеряти, а там офіціанткою моя колишня працює. Наступного дня вона покликала попити каву разом. І почалося…

Мовляв, давай знову зустрічатися… У мене до тебе почуття… кохання… Потім м’яко перевела розмову на те, що я сам був винен у тому, що вона зрадила… Не треба було їхати… А зараз вона не така, змінилася. Виявилося, що в неї двоє дітей, і їй важко.

Я більше її бачити не хотів. Мені її проблеми вирішувати взагалі не хотілося. Навіщо мені намагатись налагоджувати стосунки з її дітьми? Навіщо мені її проблеми?

За 10 років взагалі ніяких почуттів не залишилося. Розпрощалися. Сподіваюся, що цього разу вже назавжди. Якийсь неприємний осад залишився після спілкування з нею. Мені здається, що це ще не кінець історії. Можливо, придумає чергову байку, що перша дитина все ж таки від мене.

You cannot copy content of this page