fbpx

23 роки я перебував у шлюбі, а коли приїхав у своє рідне містечко то випадково зустрів свою колишню сусідку. Прокинувся я у неї в ліжку і вже нікуди не захотів йти. У свої 44 роки я вдруге одружився

Народився і прожив я в місті Херсон. А коли одружився, батьки розміняли квартиру і ми переїхали.

Свою дружину я любив і вона мене, у нас народилася чудова дочка, яку ми непогано виховали. Вона вже доросла. За роки життя місце проживання наше змінювалося і останнім часом ми переселилися з рідного міста в Маріуполь.

Дочка залишилася вчитися в коледжі в Херсоні з бабусею.
І ось довгоочікуваний випускний, я звісно приїхав привітати дочку. Увечері мене пробила ностальгія і я поїхав відвідати двір свого дитинства, де не був двадцять років.

Ось іду по рідним доріжках, бачу сидить біля мого під’їзду дівчина, підійшов ближче, це виявилася моя колишня сусідка і однокласниця Таня.

Ну, звичайно ми зраділи, випили за зустріч і прокинулися вранці разом.
Треба сказати, що в молодості ніяких симпатій одне до одного не відчували.

А тут як перемкнуло, ми закохалися настільки сильно, що зрозуміли – не зможемо жити порізно. Чоловік у неї, якого я знав, помер. Але я був одружений.

Не схвалюю свого розлучення після 23 років життя, але бувають ситуації, коли правильний вибір буває жорстоким.
Навесні ми з Танею, на 44-му році життя зіграли весілля. Я повернувся в свій двір, в свій будинок, і навіть в свій під’їзд після 20 років. Знайомі, які живуть по сусідству, спочатку зустрічали мене, як примару, але зараз вже всі звикли до мого раптового повернення.

Related Post

– Чому ж твоє «вічне» кохання тривало всього 3,5 місяці? – Чому ж твоє «вічне» кохання тривало всього 3,5 місяці? 

Хм … забавно … пройшло стільки часу, а я до сих пір не можу забути тебе … твої дотики, слова, очі … «пройде час ти забудеш, зустрінеш іншого …» –

Шукаю чоловіка – красивого, доброго, багатого. Хіба я багато чого хочу?Шукаю чоловіка – красивого, доброго, багатого. Хіба я багато чого хочу?

Після розлучення пройшло 3 роки, залишилася з дитиною одна. З чоловіками не складається, адже я хочу справжню сім’ю і щоб чоловік не зраджував. Я красива, фігура відмінна, шанувальників багато, але