23 роки я перебував у шлюбі, а коли приїхав у своє рідне містечко то випадково зустрів свою колишню сусідку. Прокинувся я у неї в ліжку і вже нікуди не захотів йти. У свої 44 роки я вдруге одружився

Народився і прожив я в місті Херсон. А коли одружився, батьки розміняли квартиру і ми переїхали.

Свою дружину я любив і вона мене, у нас народилася чудова дочка, яку ми непогано виховали. Вона вже доросла. За роки життя місце проживання наше змінювалося і останнім часом ми переселилися з рідного міста в Маріуполь.

Дочка залишилася вчитися в коледжі в Херсоні з бабусею.
І ось довгоочікуваний випускний, я звісно приїхав привітати дочку. Увечері мене пробила ностальгія і я поїхав відвідати двір свого дитинства, де не був двадцять років.

Ось іду по рідним доріжках, бачу сидить біля мого під’їзду дівчина, підійшов ближче, це виявилася моя колишня сусідка і однокласниця Таня.

Ну, звичайно ми зраділи, випили за зустріч і прокинулися вранці разом.
Треба сказати, що в молодості ніяких симпатій одне до одного не відчували.

А тут як перемкнуло, ми закохалися настільки сильно, що зрозуміли – не зможемо жити порізно. Чоловік у неї, якого я знав, помер. Але я був одружений.

Не схвалюю свого розлучення після 23 років життя, але бувають ситуації, коли правильний вибір буває жорстоким.
Навесні ми з Танею, на 44-му році життя зіграли весілля. Я повернувся в свій двір, в свій будинок, і навіть в свій під’їзд після 20 років. Знайомі, які живуть по сусідству, спочатку зустрічали мене, як примару, але зараз вже всі звикли до мого раптового повернення.

Related Post

Ми ніяк не можемо завести дитинуМи ніяк не можемо завести дитину

Ми з чоловіком дуже любимо один одного, багато років разом. Із самого початку мріяли про дітей, але відкладали. Було безліч причин, від кредитів до іпотеки та навіть моральної неготовності стати