4 історій зрад, розказаних приватним детективом

1. Пікап 80-го рівня

«Жінка підхопила якийсь венеричне захворювання від свого партнера. Ну і стала здогадуватися, що щось в їх відносинах пішло не так. Ми стежили за суб’єктом, коли він відправився у відрядження, до готелю, де він зупинився.

Ми знали, що наш клієнт досить сильно випиває і швидше за все буде знаходитися в барі при готелі. Над справою працювала жінка-детектив, і суб’єкт, спробувавши підкотити до кількох дамам в готелі і скрізь отримавши відмову, в кінці кінців став приставати і до нашої співробітниці. Після її численних спроб переконати його не робити цього, він залишив їй ключ від номера на випадок, якщо вона передумає ».

2. Дошлюбна перевірка

«Цей хлопець був у відносинах на відстані з дівчиною і роздумував над одруженням. Він був заможним чоловіком і не хотів встрявати в довгострокові відносини, де його статусом могли б скористатися.

У період нашого спостереження вона в основному займалася шопінгом з декількома подружками, іноді тільки з однією, а іноді просто гуляла. Але під час одного з таких виходів наша підозрювана і якийсь чоловік зустрілися в місцевому торговому центрі і були зняті в момент, коли трималися за руки і цілувалися. Коли ми працювали над підсумковим відео, щоб підготувати файл до відправки клієнтові, ми помітили, що крім цього вона ще й крала речі з косметичного відділу, ховаючи їх до себе в рюкзак ».

3. Скупа любов

«Ми переслідували цю жінку, щоб дізнатися, чим вона займається, поки її чоловік подорожує по роботі. Щось його насторожувало в ній. Вона багато ходила по магазинах і проводила час з подругами. Але в двох різних ситуаціях ми помітили, як ця жінка їде на автомобілі в різні мотелі. Спочатку детектив був не впевнений в тому, чому вона буває в цих місцях ».

«Потім ми уточнили у готелів її запити і з’ясували, що вона відмовилася від розміщення, так як порахувала погодинну оплату номерів занадто дорогою. Після відвідин приблизно п’яти різних готелів ця жінка зупинилася на парковці і стрибнула на заднє сидіння, де до неї приєднався коханець. Схоже, вони не вважали близькість вартою тих грошей, які довелося б віддати готелям ».

4. Рецидивіст

«Нас найняла жінка, щоб розібратися, зраджує їй чоловік чи ні. Вона помітила деякі дивні речі в його поведінці: він то говорив, що йде в спорт-бар подивитися хокей або футбол, то затримувався максимально довго на роботі, то заявляв, що його машина зламалася і він прийде пізніше з цієї причини. Навіть якщо вона хотіла кудись вирушити разом на довгі вихідні, у нього завжди була причина не робити цього.

Після кількох тижнів спостереження ми застали його з іншою жінкою. У нас було більше ніж достатньо доказів зради. У підсумку цей чоловік розлучився з дружиною. Але через шість місяців нам зателефонував хтось із запитом на спостереження. Суб’єктом розслідування був той же чоловік, але тепер про його можливу зраду хотіла знати та жінка, яка в попередньому випадку була його коханкою. Ми не взялися за справу, і у нас немає доказів невірності, але з розказаного їй я впевнена, що хлопець був той же і займався тим же ».

You cannot copy content of this page