4 історій зрад, розказаних приватним детективом

1. Пікап 80-го рівня

«Жінка підхопила якийсь венеричне захворювання від свого партнера. Ну і стала здогадуватися, що щось в їх відносинах пішло не так. Ми стежили за суб’єктом, коли він відправився у відрядження, до готелю, де він зупинився.

Ми знали, що наш клієнт досить сильно випиває і швидше за все буде знаходитися в барі при готелі. Над справою працювала жінка-детектив, і суб’єкт, спробувавши підкотити до кількох дамам в готелі і скрізь отримавши відмову, в кінці кінців став приставати і до нашої співробітниці. Після її численних спроб переконати його не робити цього, він залишив їй ключ від номера на випадок, якщо вона передумає ».

2. Дошлюбна перевірка

«Цей хлопець був у відносинах на відстані з дівчиною і роздумував над одруженням. Він був заможним чоловіком і не хотів встрявати в довгострокові відносини, де його статусом могли б скористатися.

У період нашого спостереження вона в основному займалася шопінгом з декількома подружками, іноді тільки з однією, а іноді просто гуляла. Але під час одного з таких виходів наша підозрювана і якийсь чоловік зустрілися в місцевому торговому центрі і були зняті в момент, коли трималися за руки і цілувалися. Коли ми працювали над підсумковим відео, щоб підготувати файл до відправки клієнтові, ми помітили, що крім цього вона ще й крала речі з косметичного відділу, ховаючи їх до себе в рюкзак ».

3. Скупа любов

«Ми переслідували цю жінку, щоб дізнатися, чим вона займається, поки її чоловік подорожує по роботі. Щось його насторожувало в ній. Вона багато ходила по магазинах і проводила час з подругами. Але в двох різних ситуаціях ми помітили, як ця жінка їде на автомобілі в різні мотелі. Спочатку детектив був не впевнений в тому, чому вона буває в цих місцях ».

«Потім ми уточнили у готелів її запити і з’ясували, що вона відмовилася від розміщення, так як порахувала погодинну оплату номерів занадто дорогою. Після відвідин приблизно п’яти різних готелів ця жінка зупинилася на парковці і стрибнула на заднє сидіння, де до неї приєднався коханець. Схоже, вони не вважали близькість вартою тих грошей, які довелося б віддати готелям ».

4. Рецидивіст

«Нас найняла жінка, щоб розібратися, зраджує їй чоловік чи ні. Вона помітила деякі дивні речі в його поведінці: він то говорив, що йде в спорт-бар подивитися хокей або футбол, то затримувався максимально довго на роботі, то заявляв, що його машина зламалася і він прийде пізніше з цієї причини. Навіть якщо вона хотіла кудись вирушити разом на довгі вихідні, у нього завжди була причина не робити цього.

Після кількох тижнів спостереження ми застали його з іншою жінкою. У нас було більше ніж достатньо доказів зради. У підсумку цей чоловік розлучився з дружиною. Але через шість місяців нам зателефонував хтось із запитом на спостереження. Суб’єктом розслідування був той же чоловік, але тепер про його можливу зраду хотіла знати та жінка, яка в попередньому випадку була його коханкою. Ми не взялися за справу, і у нас немає доказів невірності, але з розказаного їй я впевнена, що хлопець був той же і займався тим же ».

Related Post

Хочете знайти собі жінку? Влаштуйтесь в “чоловік на годину”Хочете знайти собі жінку? Влаштуйтесь в “чоловік на годину”

Я за професією інженер. Мені 29 років. І так вийшло, що два роки тому влаштувався працювати в організацію “широкого профілю”. Не буду згадувати назву, щоб не зробити рекламу, або антирекламу.

Ми планували стати сім’єю, а потім він переспав з іншоюМи планували стати сім’єю, а потім він переспав з іншою

Зустрічалися з хлопцем рік. Він постійно говорив про спільне майбутнє, ми планували дітей. Переконував, що ніколи не зрадить дружині, тому що для нього важливі довіра і відданість. Обіцяв, що з

Троянди, які знайшла Інга, були не від її чоловіка. Ціна зради виявилася дуже великою…Троянди, які знайшла Інга, були не від її чоловіка. Ціна зради виявилася дуже великою…

Після обіду до Інги прийшов Юра з Ольгою. (це продовження другої частини історії) – Так, мама, налякала ти нас. – син з ніжністю гладив Інгу по руці. – Що ж

facebook