8 років працюю у бізнесі чоловіка і не можу випросити, щоб він мене оформив офіційно

Коли 8 років тому я звільнилася з банку і пішла допомагати чоловіку у його бізнес, я й уявити не могла до чого це призведе. Ігор тоді мене просив взяти на себе частину організаційної роботи, приймати оптових покупців у офісі і ще багато чого. Взяти людину на таку роботу було б складно, бо тут було дуже велике питання довіри.

У мене були сумніви, але відмовлятися було би дуже не логічно. Це наш бізнес, а отже і наше майбутнє. Зараз це займає десь шість днів на тиждень мого часу. Як власне і у чоловіка.

Я втратила власну зрозумілу заробітню плату. Зараз же всі кошти у бізнесі, а якщо мені на щось потрібно, я маю узгодити це із чоловіком. Я боялася, чи не проявляється так скнара у характері чоловіка. Та, коли мого батька поклали у лікарню, все стало на свої місця.

Татові потрібна була операція і тривала реабілітація, час важив дуже дорого. Рахунок був у десятки тисяч долларів. Чоловік зняв і привіз все, що можна було дістати швидко. А за декілька днів продав деяку техніку і закрив питання повністю.

Він ніколи не чекав, щоб щось з тих грошей йому повернули. Тож я точно знаю, що у мого чоловіка правильні цінності і я можу довіряти його рішенням, щодо фінансів.

Але дещо мене все ж турбує і ми ніяк не можемо дійти згоди у цьому. Чоловік усі ці 8 років не хоче мене оформити офіційно. Тож за документами мені стаж не йде. Яка б не була у нас пенсійна система, та все ж я не хочу на схилі років отримувати таку ж пенсію, як і люди, що не працюють зовсім.

У чоловіка ситуація діаметрально інша. Він платить податки, як ФОП, а вже оберти по бізнесу ми з ним робимо просто величезні. Тож його стаж та майбутня пенсія зростають з кожним днем.

Я вважаю це нерозумним. Та і с кожним роком час мого “безробіття” зростає, а так не має бути. Чоловік же сміється і каже, що ми і у старості собі зароблятимемо без проблем. А я от думаю, якби ФОП був оформленим на мене, а він би працював там ніким, він би так само сміявся?

Related Post

Коли колишній чоловік знову одружився, різко змінила ставлення до ньогоКоли колишній чоловік знову одружився, різко змінила ставлення до нього

Марія неодноразово чула від родичів і друзів, що їй треба бути трохи ніжнішою з чоловіком. — Ти ж не хочеш, щоб він втік від тебе, — говорила мати Марії. —