ЦЕ EASY Життєві історії Після чорної смуги завжди починається біла, мама цього заслуговує

Після чорної смуги завжди починається біла, мама цього заслуговує

Мій рідний батько, коли був одружений на моїй мамі, то завжди ходив в гості до знайомих і друзів один, через те, що соромився своєї жінки. Мої батьки розлучилися близько 7 років тому, але ця історія до сих пір не дає мені спокою.

Мій тато постійно говорив мамі, що вона нічого не досягла в житті, тому що освіти гарної немає, та й роботи теж. Вона вийшла за нього заміж досить рано, їй тоді було 18 років, а моєму батькові 25.

Мама закінчила тільки училище за спеціальністю швачки. Доброї роботи так і не змогла знайти, тому що відразу після закінчення училища вона народила мене, а тоді через 3 роки мою меншу сестру.

У мами ніколи не було часу для себе, а тато, замість того, щоб підтримати дружину, тільки кожен раз повторював, що вона ні на що не здатна і нічого не досягне в цьому житті.

Вона любила мого тата до божевілля, це було швидше за все «хворою» любов’ю, адже він не ставився до неї з повагою і ніжністю. Постійно виникали конфлікти, щодо його походів до друзів і колег, до яких він ніколи не брав з собою свою жінку.

Одного разу моя мама пішла на місцевий ринок, де у неї вкрали сумку, в якій були всі гроші і документи. Після цієї ситуації мій тато ніби озвірів, він був дуже розлючений, замість того, щоб підтримати свою жінку, він сказав, що у неї інтелект нижче, ніж у першокласника.

Постійно, коли мама пробувала довести йому щось, говорила, що знайде хорошу роботу, почне читати книги і розвиватися; він сміявся і завжди повторював, що її ніхто і нікуди не візьме.

Під час кожної сварки згадував мамі її освіту в училищі, так як він закінчив престижний університет і працює головним інженером в солідній фірмі

.Так ось, під час однієї такої сварки тато сказав їй, що знайшов іншу жінку і більше не бачить сенсу продовжувати їх спілкування і пропонує подати заяву на розлучення.

Моя мама була приголомшена почутим, але розуміла, що частка правди в його словах є, і дійсно продовжувати це все далі немає сенсу. Тим більше ми з сестрою вже були не маленькі і все розуміли. Намагалися кожен день підтримувати маму: вона влаштувалася на роботу прибиральницею в банк, а після неї прибирала номера в готелі.

Розуміла, що їй потрібно утримувати нас з сестрою, оскільки батько повністю забув про те, що у нього були діти. Також не забувала про своє улюблене заняття — шиття.

Одного разу до мами прийшла знайома з сусіднього під’їзду і попросила пошити їй сорочку. Адже у неї був важливий захід через тиждень. Моя мама з радістю погодилася на цей невеликий підробіток, адже тоді була кожна копійка важлива.

Після цього заходу подзвонила ця знайома і повідомила, що там вона спілкувалася з директором фірми, яка займається пошиттям одягу, і він запропонував моїй мамі роботу. Його дуже вразило хороше і якісне виконання блузки. Мама була на сьомому небі від щастя. Ніхто з нас не вірив у це і не міг повірити, що таке дійсно можливо.

Таким чином, наша мама почала працювати у Олександра. Спочатку у них були тільки ділові стосунки, але згодом він почав проявляти велику увагу їй і постійно говорити компліменти. Одного разу навіть подарував їй букет ромашок перед робочим днем.

Мама розповідала нам це все, і я з сестрою були дуже раді такому повороту подій. Адже хотіли, щоб все склалося у них добре. Олександр — хороша людина, він нам відразу сподобався, та й видно було, що нашій мамі він теж не байдужий.Через рік ми всі переїхали до нього.

У них були дуже теплі і добрі стосунки. Саме тоді ми з сестрою побачили вірний приклад відносин між чоловіком і жінкою. Дуже шкода, що багато жінок залишаються з такими чоловіками, як мій рідний батько.

Related Post

У мені ніби живе 2 людини: одна любить і вірить, а друга постійно говорить – не втрачай пильності, повіриш, а він знову обдуритьУ мені ніби живе 2 людини: одна любить і вірить, а друга постійно говорить – не втрачай пильності, повіриш, а він знову обдурить

Моя історія, в принципі, проста. Таке відбувається, напевно, з кожною третьою жінкою. Проста, але не зовсім. Почалося все з того, що одного разу уві сні я побачила молоду людину: світловолосого

Але як же хотілося маминої ласки та розумінняАле як же хотілося маминої ласки та розуміння

Ми зі старшою сестрою, з дитинства бачили лайки та сварки мами з татом. Цілу ніч триває концерт, а вранці о 7:00 ми починаємо збиратися до школи. І цілий навчальний день

Безгрошів’я – не привід зриватися на ні в чому невинних незнайомих людяхБезгрошів’я – не привід зриватися на ні в чому невинних незнайомих людях

Їхала вчора у тролейбусі, і зі мною трапилася маленька історія. Але осад від неї залишився великий. Хочеться поділитися. Сіла я до тролейбуса, оплатила проїзд, як належить. І раптом літня жінка-кондуктор