А чому ти не казала, що маєш вільну квартиру? У нас тут зараз неспокійно, якраз могли б перебратися до столиці

За своєю необережністю я зараз опинилася у непростій ситуації. Я наче між двома вогнями: сестрою та чоловіком. І, здається, коли я вирішу, що робити, мені доведеться несолодко. Може, ви підкажете, що мені робити.

Почну з того, що я маю старшу сестру Людмилу. Варто сказати, що вона недолюблює мене з дитинства. Їй завжди здавалося, що батьки приділяють мені більше уваги. Тому вона часто псувала мої іграшки, брехала про мене батькам. Проблеми не припинилися й у дорослому віці.

Коли мій нинішній чоловік зробив мені пропозицію, вона просто розлютилася. Після того, як я познайомила нареченого з сім’єю, Люда як з ланцюга зірвалася. Вона почала влаштовувати істерики, казати, що мені ще рано заміж. Мені на той момент був 21 рік, а їй 26.

На весіллі вона ходила темна наче хмара. А потім тільки й твердила, що ми за півроку розлучимося. Можливо, вона так заздрила. Не знаю. Незважаючи на все це, вона важлива для мене людина. Бо ж сім’я.

Наш шлюб, незважаючи на прогнози сестри, не розпався. Ми разом уже шість років. Моя сестра теж вийшла заміж, хоч і не з любові. Мені навіть здавалося, що вона це зробила, просто щоб довести, що не гірше за мене.

За 5 років вона стала матір’ю трьох дітей. Вони із чоловіком живуть в Одесі, в однокімнатній квартирі, яка дісталася чоловікові у спадок. Не розумію, навіщо було народжувати трьох дітей, якщо немає можливості їх забезпечити. Але це її рішення, судити не буду.

І я навіть не починала б міркувати про це, якби вся ця ситуація не торкнулася і мене. Але про все по порядку. Ми з чоловіком після весілля переїхали до Києва. Його мати залишила нам квартиру, а сама переїхала жити до нареченого.

Приблизно рік тому чоловіка дідусь переписав на нього свою квартиру. Сам він перебрався на дачу. Квартира у непоганому районі, тому було вирішено її здавати.

Ми були дуже раді такому розкладу подій, адже це суттєво підвищило наш дохід. Ми намагалися не афішувати той факт, що ми маємо квартиру. Але одного разу я сказала про це матері, а вона проговорилася сестрі. За кілька днів сестра зателефонувала і без вступів заявила:

«А чому ти не казала, що маєш вільну квартиру? У нас тут зараз неспокійно, якраз могли б перебратися до столиці».

Я здивувалася і не знала, що сказати. Все слухала, як вона збирається переїжджати до нашої квартири. І я все розумію, це рідна людина. Але ж у них є своя квартира, а щодо того, яке місто спокійніше, ще можна посперечатися.

До того ж, за квартиру вона платити не збирається. Коли я сказала про це чоловікові, йому ця витівка не сподобалась. Він і чути не хоче про старшу сестру у нашій квартирі.

І я його розумію, це взагалі його квартира. Хоча мене трохи засмучує, що він навіть не спробував поспівчувати моїм рідним. Сестра не перестає дзвонити і натякати, що вони готові переїжджати. І я не знаю, що мені тепер робити. Чию сторону вибрати?

You cannot copy content of this page