А коли повернувся, то він заявив мені, що якщо я подам на розлучення, то він змусить мене платити аліменти на Олексія

– Світланка! Ти робиш велику помилку! Не треба виходити заміж за цього чоловіка! Від хороших чоловіків дружини ніколи не йдуть! Хороші чоловіки на вагу золота!

– Дружина Саші від нього пішла не просто так! Вони просто зі свекрухою НЕ вжилися! Те, що вона свою дитину кинула, залишила чоловікові, це вже характеризує її не з кращого боку! – відповідала я мамі.

Саша відразу ж не сподобався моїй мамі. Я закохалася в Сашу і була ним просто зачарована. Він дуже красиво за мною доглядав: дарував квіти, зустрічав після роботи, просто на руках носив. Я розтанула і погодилася стати його дружиною. Після весілля ми почали орендувати квартиру.

– Нічого страшного! Назбираємо на перший внесок на квартиру і купимо в іпотеку! – заспокоював мене Саша.

Синові Саші, Олексію, моєму пасинку, виповнилося 7 років. Потрібно було збирати дитину до школи. Його рідна мати сказала про те, що у неї немає грошей на сина.

– Нічого! – сказала я. – Я куплю все, що треба! Я взяла Олексія, і ми з ним пройшлися по магазинах і купили все, що йому потрібно було.

– Я тобі з зарплати віддам гроші! – сказав Саша.Але з зарплати він мені так нічого і не віддав.– Мені потрібно було купити нові джинси і кросівки! – сказав Саша.

Я оплачувала квартиру, купувала їжу. А потім як так вийшло, що я навіть почала утримувати свекруху.– Поруч з вами аптека недорога! Купи мені, будь ласка, ліки!

І я купувала ліки, але гроші мені свекруха ніколи не повертала. Ну, гаразд, я нічого не говорила. А потім якось прийшла до нас свекруха і сказала:

– А мені дали безкоштовну путівку в санаторій! Але мені потрібно купити дещо з речей і з косметики. Саша, ти допоможеш мені грошима? А Саша сказав:

– На жаль, не можу, мама. У мене немає грошей! А ти допоможеш, Світланка? Я відповіла, що допоможу.Про купівлю квартири в іпотеку Саша чомусь мовчав. Я у нього запитала одного разу:

– А ти відкладаєш гроші на іпотеку?– А я подумав, що це ти будеш відкладати гроші на іпотеку!– З чого я буду їх відкладати? Я утримую твого сина, оплачую квартиру, купую продукти! Це ж ти повинен був відкладати гроші!

– Яка ти дріб’язкова! Рахуєш кожну копійку, яку витрачаєш на мого сина! Може, ти мені ще й рахунок випишеш на все?

У цей момент я все зрозуміла. Ми дуже сильно посварилися. Кілька днів ми не спілкувалися. Їжу для чоловіка я перестала готувати. Готувала їжу тільки для Олексія. Потім Саша почав влаштовувати скандали через те, що я погано одягаю його сина. І в цей момент я зрозуміла, що моя любов просто випаровується.

Я вирішила подати на розлучення. Коли я про це сказала Саші, то у нас був справжній скандал. Саша кричав як ненормальний. Потім він зателефонував мамі. А коли повернувся, то він заявив мені, що якщо я подам на розлучення, то він змусить мене платити аліменти на Олексія.

Я засміялася йому в обличчя. Я, звичайно, не знаю законів дуже добре, але я точно знала, що мене ніхто не зможе змусити платити аліменти на його сина. У нього є батьки: і мама, і тато.

– Я змушу тебе всиновити його!– Добре! Я всиновлю його! Коли ти і твоя дружина відмовитеся від батьківських прав і здасте Олексія в дитячий будинок! Ось тоді я його всиновлю!

Потім я принесла великі пакети і сказала:– Саша! Збирай свої речі і йди!Через місяць я дізналася, що Олексія забрала до себе його рідна мати.

Нещодавно я дзвонила йому. Він сказав, що у нього все добре. Скоро у нього народиться сестричка. Зараз я живу разом зі своїми батьками і збираю гроші на купівлю своєї квартири. Дуже шкодую, що не розлучилась з Сашею раніше. Стільки часу згаяла!

Related Post

Чоловік так серйозно був налаштований на весілля, що мене це дуже злякалоЧоловік так серйозно був налаштований на весілля, що мене це дуже злякало

Це були якраз вихідні до Дня Незалежності, як пролунав дзвінок він мого давнього знайомого. Не кажу, що ми з Олегом дуже близькі друзі, але знаємось, та й вже добре. –

Приказка «хочеш нажити ворога, позич комусь гроші», ніби сказана спеціально для менеПриказка «хочеш нажити ворога, позич комусь гроші», ніби сказана спеціально для мене

Давно зробила собі висновок, нікому й ніколи не позичати грошей, навіть невелику суму, але такого висновку я дійшла не відразу. Як то кажуть, життя навчило і «добрі» люди. Приказка «хочеш