fbpx

А коли повернувся, то він заявив мені, що якщо я подам на розлучення, то він змусить мене платити аліменти на Олексія

– Світланка! Ти робиш велику помилку! Не треба виходити заміж за цього чоловіка! Від хороших чоловіків дружини ніколи не йдуть! Хороші чоловіки на вагу золота!

– Дружина Саші від нього пішла не просто так! Вони просто зі свекрухою НЕ вжилися! Те, що вона свою дитину кинула, залишила чоловікові, це вже характеризує її не з кращого боку! – відповідала я мамі.

Саша відразу ж не сподобався моїй мамі. Я закохалася в Сашу і була ним просто зачарована. Він дуже красиво за мною доглядав: дарував квіти, зустрічав після роботи, просто на руках носив. Я розтанула і погодилася стати його дружиною. Після весілля ми почали орендувати квартиру.

– Нічого страшного! Назбираємо на перший внесок на квартиру і купимо в іпотеку! – заспокоював мене Саша.

Синові Саші, Олексію, моєму пасинку, виповнилося 7 років. Потрібно було збирати дитину до школи. Його рідна мати сказала про те, що у неї немає грошей на сина.

– Нічого! – сказала я. – Я куплю все, що треба! Я взяла Олексія, і ми з ним пройшлися по магазинах і купили все, що йому потрібно було.

– Я тобі з зарплати віддам гроші! – сказав Саша.Але з зарплати він мені так нічого і не віддав.– Мені потрібно було купити нові джинси і кросівки! – сказав Саша.

Я оплачувала квартиру, купувала їжу. А потім як так вийшло, що я навіть почала утримувати свекруху.– Поруч з вами аптека недорога! Купи мені, будь ласка, ліки!

І я купувала ліки, але гроші мені свекруха ніколи не повертала. Ну, гаразд, я нічого не говорила. А потім якось прийшла до нас свекруха і сказала:

– А мені дали безкоштовну путівку в санаторій! Але мені потрібно купити дещо з речей і з косметики. Саша, ти допоможеш мені грошима? А Саша сказав:

– На жаль, не можу, мама. У мене немає грошей! А ти допоможеш, Світланка? Я відповіла, що допоможу.Про купівлю квартири в іпотеку Саша чомусь мовчав. Я у нього запитала одного разу:

– А ти відкладаєш гроші на іпотеку?– А я подумав, що це ти будеш відкладати гроші на іпотеку!– З чого я буду їх відкладати? Я утримую твого сина, оплачую квартиру, купую продукти! Це ж ти повинен був відкладати гроші!

– Яка ти дріб’язкова! Рахуєш кожну копійку, яку витрачаєш на мого сина! Може, ти мені ще й рахунок випишеш на все?

У цей момент я все зрозуміла. Ми дуже сильно посварилися. Кілька днів ми не спілкувалися. Їжу для чоловіка я перестала готувати. Готувала їжу тільки для Олексія. Потім Саша почав влаштовувати скандали через те, що я погано одягаю його сина. І в цей момент я зрозуміла, що моя любов просто випаровується.

Я вирішила подати на розлучення. Коли я про це сказала Саші, то у нас був справжній скандал. Саша кричав як ненормальний. Потім він зателефонував мамі. А коли повернувся, то він заявив мені, що якщо я подам на розлучення, то він змусить мене платити аліменти на Олексія.

Я засміялася йому в обличчя. Я, звичайно, не знаю законів дуже добре, але я точно знала, що мене ніхто не зможе змусити платити аліменти на його сина. У нього є батьки: і мама, і тато.

– Я змушу тебе всиновити його!– Добре! Я всиновлю його! Коли ти і твоя дружина відмовитеся від батьківських прав і здасте Олексія в дитячий будинок! Ось тоді я його всиновлю!

Потім я принесла великі пакети і сказала:– Саша! Збирай свої речі і йди!Через місяць я дізналася, що Олексія забрала до себе його рідна мати.

Нещодавно я дзвонила йому. Він сказав, що у нього все добре. Скоро у нього народиться сестричка. Зараз я живу разом зі своїми батьками і збираю гроші на купівлю своєї квартири. Дуже шкодую, що не розлучилась з Сашею раніше. Стільки часу згаяла!

Related Post

Мені так боляче і прикро, що чоловік кинув мене вагітну і просто хочу його якось покарати, хоча б своїм презирством. Мати тепер змушує мене почати з ним спілкуватися через гроші. А я його ненавиджу за всі образи. І ще у нього все добре, і грошей багато, а у мене все погано і працювати я не можу через постійні погрози зриву вагітностіМені так боляче і прикро, що чоловік кинув мене вагітну і просто хочу його якось покарати, хоча б своїм презирством. Мати тепер змушує мене почати з ним спілкуватися через гроші. А я його ненавиджу за всі образи. І ще у нього все добре, і грошей багато, а у мене все погано і працювати я не можу через постійні погрози зриву вагітності

Мені 29 років. Місяць тому розлучилася з чоловіком. Я на 5-му місяці вагітності. Дитина дуже довгоочіКувандык, золота. Ми чекали його 5 безплідних років. В результаті ЕКО – і удача з

На зло мамі вийшла заміжНа зло мамі вийшла заміж

Зробила в молодості величезну дурницю, напевно, всьому виною юнацький максималізм. Краще б проколола язик, набила татуювання або волосся пофарбувала, їй богу! Але тоді мені здавалося, що я дуже розумна і