А мама так і сказала: “Якщо мужик не клює, то спробуй в якості наживки м’ясний пиріг”

Познайомився зі своєю майбутньою дружиною в університеті. Вчилися разом з першого курсу в одній групі. Спілкуватися з нею став майже відразу.

Але наше спілкування було суто дружнє: давали одне одному списувати лекції, якщо одного з нас не було на парах; допомагали на іспитах як могли.

А більш серйозні відносини закрутилися на другому курсі. Я знайшов собі підробіток, отримував стипендію і жив в гуртожитку. Вона жила вдома з мамою.

Мені трохи затримали зарплату на роботі, а потім видали відразу за січень і лютий. Картками тоді ще особливо не користувалися – навіть стипендію видавали готівкою.

Повертаюся в общагу після пар, лізу в кишеню, щоб витягти гаманець, а його немає. У гаманці була стипендія і дві зарплати. Обшукав всю кімнату, повернувся в універ, випросив у охоронця ключ від тих кабінетів, де йшли лекції. Ну немає гаманця! Я до сих пір не знаю, що з ним сталося – хтось витягнув або сам кинув. Схиляюся до другого варіанту.

Повернувся в общагу. Виклянчив у сусідів трохи грошей. Частину з них закинув на телефон, а на решту купив картоплю і найдешевших макаронів на вагу.

Майже місяць харчувався вареною картохою з макаронами. Іноді зі мною ділилися кетчупом, сметаною і майонезом. Пару раз з голоду з холодильника вкрав дві чужі сосиски. До кінця четвертого тижня у мене закінчилися продукти. Просити в борг грошей у батьків було взагалі не варіант, друзям і так був винен.

І чи то моїй знайомій хтось сказав, що мені жерти нічого,  чи просто збіг, але вона запросила мене на вечерю. Хвалилася, що приготувала днями м’ясний пиріг і компот із сухофруктів зварила. Погодився.

Це був самий смачний пиріг в моєму житті. Навіть не можу передати, як я тоді хотів поїсти м’яса.

Їв і нахвалював її. Того вечора прийшла її мама. Ми познайомилися. І випадково поки нахвалював пиріг, ляпнув, що у мене взагалі їжі не залишилося.

Потім намагався віджартуватися, але вже не вийшло. Дізналися вони про гаманець, про те, що я на картоплі місяць сидів. До речі, картопля без хліба і масла – зовсім не айс.

Так мене одногрупниця ще два тижні підгодовувала, поки я не отримав зарплату. За цей час ще сильніше здружилися.

Коли не було мами подруги, то ми проводили час не тільки на кухні, але і в спальні. Із зарплати віддав борги і купив подарунок коханій.

Ось так вона мене пригодувала.

Після закінчення вузу розписалися. З тих пір пройшло вже 18 років.

Раз на місяць дружина готує м’ясний пиріг. Упевнений, що наш шлюб на 50% заснований на любові, повазі, дітей … А решта 50% – на тому самому м’ясному пирозі.

You cannot copy content of this page