Перейти до вмісту

А мені просто набридло бути “зручною жінкою” для чоловіків

  • від

Всі психологи в один голос твердять, що чоловіки заледащіли і не поважають жінок, тому що ми їм самі це дозволяємо. Мовляв, вони повинні домагатися, проявляти ініціативу, а жінки в свою чергу зобов’язані вибудовувати кордони, показуючи, як до нас можна ставитися, а як не можна.

У підсумку виходить, що ми самі винні в тому, що зустрічаємо ледарів і егоїстів на своєму шляху, які ще й на шию примудряються сідати. “Зручна жінка” – саме такий термін застосовують до тих, хто готовий ділити рахунок навпіл, приїжджати, готувати і прибирати в обмін на статус “У відносинах”.

Але навіщо взагалі потрібні такі відносини?

Я перебуваю в таких же зараз – і мене це неймовірно дратує.

Хлопець живе в орендованій квартирі. Пропонує мені переїхати, але при цьому я повинна буду платити половину за житло.

На моє запитання: “Чому я повинна платити?”, Він відповідає: “А що, ти хочеш бути утриманкою? Щоб тебе хтось забезпечував, а ти просто прилипла?”.

Цікава якась рівноправність виходить. Тобто я йому потрібна, щоб ділити весь побут навпіл, щоб простіше жилося, він при цьому розслабиться, замість того, щоб до чогось прагнути  і більше заробляти, забезпечуючи сім’ю, він просто частина відповідальності звісить на мене.

При цьому про загальний бюджет ніякої мови: платити за свої потреби я буду як і раніше сама, на відпустку збирати – теж сама. А зарплата-то у нього більше, несправедливо виходить.

Все сама в загальному, і навіщо такий чоловік-егоїст потрібен?