fbpx

А ми свого реально в капусті знайшли, і фото є

Ми знімаємо невеликий дачний будинок, там і живемо з чоловіком і дитиною. На своє збираємо, але такі часи настали, що прожити важко, не те що відкласти щось.

Але я хочу сказати що мені дуже подобається приватний сектор, незважаючи на те, що там роботи багато, але ж і краса яка.

Малому нашому 2 рочки, такий активний дуже, бігає, грається, ні хвилина на місці не сидить. Я ще не бачила в своєму життя таких дітей гіперактивних. Цілий день він бігає, ні секунди на місці не сидить, а саме головне, що дуже любить гратися з собакою.

Вівчарка стара як світ, їй років з 13, якщо не більше, вона вже і сліпа, в глуха, але дуже розумна. Я спочатку сил но проти була, але господарі настояти на тому, щоб лишити її в дворі. Я не пожалкувала, вона хороша собака, малеча до неї біжить постійно.

В один з літніх днів у мене назбиралася купа роботи, і поки малий спав в своєму ліжечку я пішла в город сапати і полоти городину.

А потім чую мене Дмитрик кличе, мама, мама, я побігла, покинула все, з городу до хати 100 метрів, не більше, катілка зачинена, ніде не влізе, то я сильно і не переживала, але дарма.

Скоріше за все, коли я вкладала його спати я погано зачинила двері, тому він вийшов. Я обшукала дитину кругом, думала може мені здалося, вже і в хату забігла, та нема.

Години 3 пошуки були, я сусідів на ноги підняла, поліцію видзвонила, свекруху яка неподалік жила. Шукали до вечора. А ввечері коли з ніг збилися дивлюся, а син в капусті з собакою сидить і грається. Уявляєте, в капусті.

Він до мене на город прийшов, я біля нього пробігла в 2 метрах і не побачила. Ох і отримала від свекрухи і міліції. Але хіба я винна, коли той город обробляти, як дитина постійно бігає.

Підеш з ним то він всю розсаду повисмикує, а хто мені поможе? Тепер кажу, ми тебе, син в капусті знайшли, і фото показую. Я знаю що всі діти ховалися від батьків, але щоб так? А у вас є така історія?

Related Post

День, коли наречений не прийшов на весілля – найкраще, що траплялося зі мноюДень, коли наречений не прийшов на весілля – найкраще, що траплялося зі мною

Але 7 років тому мені так зовсім не здавалося. Тоді я відчувала відразу всі негативні емоції відразу, але найсильніше сором, ненависть і злобу. Кинути мене в такий день! Знайшли нареченого

Виявилося, що тиждень тому Ігор одружився. Та не просто одружився, а на тій жінці, з якою до цього вже був одружений. У них з “новою колишньою” дружиною є спільна дитина, але цей підлий чоловік примудрився відсудити половину будинку у дружини. Пів будинку продав, а гроші незрозуміло куди витратив, а через два роки знову одружився на тій же жінці!Виявилося, що тиждень тому Ігор одружився. Та не просто одружився, а на тій жінці, з якою до цього вже був одружений. У них з “новою колишньою” дружиною є спільна дитина, але цей підлий чоловік примудрився відсудити половину будинку у дружини. Пів будинку продав, а гроші незрозуміло куди витратив, а через два роки знову одружився на тій же жінці!

Це якою же дурепою потрібно бути, щоб двічі вляпатися ?! Є у мене знайомий один, якого я не беруся охарактеризувати, але грошей, про всяк випадок, не займаю. Заповзятливий він, мабуть.