А ми свого реально в капусті знайшли, і фото є

Ми знімаємо невеликий дачний будинок, там і живемо з чоловіком і дитиною. На своє збираємо, але такі часи настали, що прожити важко, не те що відкласти щось.

Але я хочу сказати що мені дуже подобається приватний сектор, незважаючи на те, що там роботи багато, але ж і краса яка.

Малому нашому 2 рочки, такий активний дуже, бігає, грається, ні хвилина на місці не сидить. Я ще не бачила в своєму життя таких дітей гіперактивних. Цілий день він бігає, ні секунди на місці не сидить, а саме головне, що дуже любить гратися з собакою.

Вівчарка стара як світ, їй років з 13, якщо не більше, вона вже і не бачить, не чує, але дуже розумна. Я спочатку сильно проти була, але господарі настояли на тому, щоб лишити її в дворі. Я не пожалкувала, вона хороша собака, малеча до неї біжить постійно.

В один з літніх днів у мене назбиралася купа роботи, і поки малий спав в своєму ліжечку я пішла в город сапати і полоти городину.

А потім чую мене Дмитрик кличе, мама, мама, я побігла, покинула все, з городу до хати 100 метрів, не більше, катілка зачинена, ніде не влізе, то я сильно і не переживала, але дарма.

Скоріше за все, коли я вкладала його спати я погано зачинила двері, тому він вийшов. Я обшукала дитину кругом, думала може мені здалося, вже і в хату забігла, та нема.

Години 3 пошуки були, я сусідів на ноги підняла, поліцію видзвонила, свекруху яка неподалік жила. Шукали до вечора. А ввечері коли з ніг збилися дивлюся, а син в капусті з собакою сидить і грається. Уявляєте, в капусті.

Він до мене на город прийшов, я біля нього пробігла в 2 метрах і не побачила. Ох і отримала від свекрухи і міліції. Але хіба я винна, коли той город обробляти, як дитина постійно бігає.

Підеш з ним то він всю розсаду повисмикує, а хто мені поможе? Тепер кажу, ми тебе, син в капусті знайшли, і фото показую. Я знаю що всі діти ховалися від батьків, але щоб так? А у вас є така історія?

Related Post

Чому, для того, щоб зачати і народити дитину, я маю їсти все шкідливе і набирати вагу?Чому, для того, щоб зачати і народити дитину, я маю їсти все шкідливе і набирати вагу?

Мені 33 роки, зріст 173 вага була 62-65 кг. Довго з чоловіком не могли завести дітей, були різні лікарні, аналізи, скрізь той самий вердикт — обидва здорові. І так багато

Вона як побачила 10 троянд, так їй погано і стало. Але виду не подалаВона як побачила 10 троянд, так їй погано і стало. Але виду не подала

Цю історію розповіла мені моя мама. Колись, коли вони ще дуже давно жили з батьками, точніше з моєю бабусею, то стався дуже неприємний казус. Мій батько тоді був ще дуже

Ми любимо одне одного, але життя чинить нам перешкоди. Розлучатися з ним я не хочу, але перспектив ми не маємоМи любимо одне одного, але життя чинить нам перешкоди. Розлучатися з ним я не хочу, але перспектив ми не маємо

Ми познайомилися 6 років тому на роботі, коли його призначили моїм начальником. Мені тоді було 23 роки, а йому 29. На той момент Віктор був одружений та мав двох дітей.