А ми з подругою помінялися нашими чоловіками

Можливість повторення моєї історії практично нульова. Тому їй і ділюся. По крайній мірі, я не чула, щоб щось подібне з кимось відбувалося.

Ми з найкращою подругою помінялися чоловіками. Не спеціально. Наші шлюби почали валитися приблизно в один і той же час. Подруга зізналася, що у них з чоловіком теж все не гаразд і вони вирішили розлучитися.

Я навіть не планувала будувати відносини з колишнім чоловіком моєї подруги. Відносини вишикувалися самі.

Випадкова зустріч переросла в посиденьки в KFC, які в свою чергу переросли в побачення. Потім ще одне побачення. Потім ще одне. Ну і понеслося!

Я зустрічалася з колишнім чоловіком подруги в таємниці від цієї самої подруги приблизно два місяці. Совість мене терзала, тому в один з вечорів я зателефонувала подрузі і зізналася, що зустрічаюся з її колишнім.

Я внутрішньо була готова до всього – навіть до того, що вона перестане зі мною розмовляти. Але я ніяк не була готова до її зустрічного визнання. Подруга розповіла, що у неї роман з моїм колишнім чоловіком.

На наступний день ми зустрілися без чоловіків. Чисто жіночі посиденьки. Я розповіла деякі фішки про свого колишнього: що він любить, що не подобається … ну і таке інше. Подруга поділилася чимось про свого колишнього.

Всі разом до сих пір не спілкуємося. Дивно, але наші колишні чоловіки затамували один на одного образу. Не розумію їх позиції – дитячий садок якийсь!

You cannot copy content of this page