Перейти до вмісту

А от нещодавно до мене завітала соціальна служба

Ми знімаємо будинок в однієї моєї родички. Що чоловік, що я, дуже багато працюємо, в тому числі для того, щоб зовсім скоро завершити будівництво і ремонт нашого власного будинку і переїхати туди разом зі своїми малюками.

Будинок в якому ми живемо дуже хороший, скромний але з усіма умовами, знаходиться в тихенькому перевулку, де немає зайвої метушні, рідко їздять машини, та і взагалі далеко від транспортної розв’язки.

Мене це влаштовує, так як діти ще малі, і я б не хотіла мати проблеми, вони бігають, можуть вибігти на дорогу, а це небезпечно.

Сусідів я майже не знаю, та і не потрібно мені це, до мене часто гості приїздять, мама приходить, подруга, ми з дітьми також маємо з ким спілкуватися, їздимо в гості до всіх, чоловік на роботі допізна, хочемо поскоріше завершити будівництво.

Одна сусідка дуже часто коли приходить повз прямо голову верне, так заглядає в ворота, вони хоч і високі, і паркан є, але дещо можна розгледіти.

А от нещодавно до мене завітала соціальна служба, вони не знали ні як мене звати, ні хто я і звідки, єдине прохання було провести їх в будинок і показати умови проживання дітей.

Я щиро здивувалася, адже судячи по будинку і стану нашого подвір’я відразу можна сказати, що люди середнього достатку, та і в мене в дворі стояли басейн, коляска, гойдалка, 2 ящика з іграшками.

Я звісно запросила в будинок, паралельно думаючи, з чиєї ж подачі така щедрість. Не можу сказати що в мене там був ідеальний порядок, бо гостей я не чекала, а ще, звісно ж робочі якісь моменти, діти трішки насмітили, такий, легкий безлад. 

Жінка з соціального захисту придивилася все, побачила що діти наїжені, мають по кімнаті, багато іграшок, а старший трьохрічний синок вже вміє багато чого такого, що повинні знати дошкільнята, в дворі порядок, город посапаний, холодильник не те що забитий харчами, але їсти є що.

Порадила прийматися далі від сусідів і рідше кому що розповідати. Причиною звернення, не повірите, стало те, що ми з чоловіком одного разу сильно посварилися.

Це почула сусідка, яка саме, видавати не стали, та порадили тримати ворота і рот на замку. А тепер питання, навіщо і кому від цього легше? Невже людям просто нема чим зайнятися і вони просто роблять зле іншим, чи що це, заздрість,?