fbpx

А потім мені Микола каже: “Так, я розумію, що ти захворіла, але у мене немає часу до тебе заїхати”. Це при тому, що ми вже 2 роки разом, а ще пів року тому, коли він потрапив в аварію, лежав весь переламаний, я від його ліжка не відходила

Я зустрічалася з хлопцем два роки. Відносини були у нас такі, що багато нам заздрили. Єдине на що можу поскаржитися, що було мало ніжності з його боку, зате який вірний, крім мене не існувало для нього дівчат, весь час він проводив зі мною. Але раптом все змінилося. Стало більше холодного ставлення до мене.

І все так різко. Почав більше часу проводити з друзями, коли я захворіла, прийшов тільки 1 раз.

Я не можу зрозуміти причини такої зміни. Бачите чи, незадовго до цих змін він потрапив в аварію на машині. Потрапив дуже серйозно, була загроза для життя, весь переламаний.

Але Бог врятував. Чи не могло це вплинути? Вже минуло пів року, а я не можу забути. І не можу повірити в те, що він забув.

Нещодавно один чоловік, якому я подобаюся, подарував мені букет квітів. Я зробила фотографію з букетом і виклала.

Він обдзвонив всіх моїх друзів, щоб дізнатися хто це. Але при цьому ніяких кроків до відновлення відносин. Він говорив нашому знайомому, що він змінився, не готовий до серйозності, тому ми не можемо бути разом.

Не знаю що робити, підкажіть. Уже й не знаю що думати, вже і такі брудні думки приходили в голову, що нам з ним наврочили. Не треба мені нікого, крім нього. Допоможіть порадою.

Related Post

Поки коханий був у душі, раптом чую звук вібрації з під комода, хоча телефон його лежав на столі. Мені стало цікаво що там. І побачила там ще один телефон. Було 2 пропущених і смски від якоїсь Юлії й смс: “Спасибі за ці чудові дні, наше сонечко щасливе. І я теж, ніч була чудова” і друга смс “Чому не береш слухавку, я скучила, хочу поговорити про наші стосунки”Поки коханий був у душі, раптом чую звук вібрації з під комода, хоча телефон його лежав на столі. Мені стало цікаво що там. І побачила там ще один телефон. Було 2 пропущених і смски від якоїсь Юлії й смс: “Спасибі за ці чудові дні, наше сонечко щасливе. І я теж, ніч була чудова” і друга смс “Чому не береш слухавку, я скучила, хочу поговорити про наші стосунки”

Трохи більше як рік тому мені написав хлопець, з яким ми почали спілкуватися. Зовсім скоро ми вперше зустрілися. При зустрічі він справив на мене гарне враження. Особисто мені він дуже

Брат з дружиною розлучився, це їхня справа. А хрещеницю свою, його дочку, на той момент років чотирьох, я дуже люблю. При першій же можливості забирала її до себе. Грали з нею, книги читали. У цьому віці діти дуже цікаві і рухливі. У вихідні попросила невістку привезти її, звичайно, вона мені не відмовила, оскільки і її люблюБрат з дружиною розлучився, це їхня справа. А хрещеницю свою, його дочку, на той момент років чотирьох, я дуже люблю. При першій же можливості забирала її до себе. Грали з нею, книги читали. У цьому віці діти дуже цікаві і рухливі. У вихідні попросила невістку привезти її, звичайно, вона мені не відмовила, оскільки і її люблю

Кажуть, не можна вірити снам, принаймні багатьом. Я навіть до батюшки зверталася з цього приводу. Від диявола, каже. Так. Але життя переконує в зворотному. Історія іронічна з одного боку, а

facebook