А сусід виявився розумніший, жінку під руку і з нею на заробітки

У сусіда і хата біліша, жінка миліша, казав мені завжди батько. А я й не вірила йому ніколи. А тепер, коли на свої хліби пішли, то розумію про що він говорив. Адже то його сповідь була, час виявляється до сусідки бігав, поки мати була вдома заклопотана, але і мама розумною виявилася.

Я, коли подорослішала, а батько на вахту їздив, шістнадцятирічна слухала цю історію від матері не один раз, дуже мені цікаво все було, а мама і не боялася, казала як є все, говорила,що всеодно колись виростуть зрозумію все.

А я і зрозуміла, на 4 десятку правда, але зрозуміла. У мене з Ромком, чоловіком 2 дітей, діти не дорослі ще, поки школярі, але клопотів всеодно вистачає. Особливо влітку, коли канікули і взимку на Новорічні свята.

Я не можу сказати що я там запустила себе, чи може пиляю, як буває жінки роблять, але і у мене іноді проскакує, а головне ж в тому, що я сама винна в тому, що зараз між нами. Правду бабця казала, чоловікові годити не треба, і п’яту точку йому всю показувати не варто.

От я тільки зараз дійсно розумію як же всі вони були праві. От почнемо з того, що і справді чоловіки ласі на чужих жінок, і аби молоді, так ні, ті ще сім’ї тримаються, а ті що по 35-40 років, то зовсім з котушок злетіли.

Уявіть собі тільки і мій туди ж. Я звісно не супермодель, але разом з тим худа, з гарним волоссям, шкіра красива, манікюр який не який, ноги грою, голову мию, парфумами користуюся, що йому ще треба.

Так ні, теж занадився до сусідки бігати. Тут то я і згадала мамині слова, все один в один повторювалося. Що там в них було вже не знаю, але сусід як тільки поїхав за кордон, то мій там і ночував вже, не боячись нікого. Що люди по селу говорили, як же соромно мені було, та виду не подавала.

Написала смс-ку сусідові, виклала все як є і попросила не спішити з висновками. Обдумати ми все гарненько і вирішили, що так чи інакше а треба це припиняти, бо в всіх спільний побут, діти, не один рік шлюбу за плечима, переживуть якось.

Я значить зі своїм благовірним напередодні сварюся, кажу все, все знаю, бачити тебе не хочу, завтра прийдуть гроші за хату принесуть, разом з господаркою все продаю, меблі лишаю, техніку і машину собі, все інше бачити не хочу і тебе разом з цим всім.

Він плюнув і пішов. Та чи на довго. Сусід в той же вечір подзвонив своїй і сказав щоб зустрічала його, мовляв все, скучив, напрацювався, не може більше.

От мій під ранок, коли я речі збирала приплентався, пробачення просив, молив не продавати все, так же довго працювали на то все, я сказала що і бачити не хочу, то він вперся це ж і його будинок, звісно, просто йому йти не було куди.

А сусід виявився розумніший, жінку під руку і з нею на заробітки, а потім свою хату з землею нам продав за хорошу ціну. А мій благовірний, з тих пір вже 4 роки пройшло, то на інших і не дивиться, звісно ж, куди піде?

Нехай в селі і досі кажуть що прийняла, питають чи після чужої жінки не гидко, а не гидко, зате я в шубі і при чоловікові, ноги мені миє і каву в ліжко несе, а що добилися ті, хто своїх повигянав? Кращих знайшли? Та всі вони однакові, тільки це вже своє, рідне, а чужого ще спробуй під себе підлаштуй. Чи ж я не права?

Related Post

Друга дружина подарувала мені справжнє життя, просто зігравши у ньому свою роль. Це моя головна нагородаДруга дружина подарувала мені справжнє життя, просто зігравши у ньому свою роль. Це моя головна нагорода

Мій перший шлюб швидко розпався. Для мене це була катастрофа, але вона мала статися. Проте це був лише початок. Рік минув і у мене почалися проблеми зі здоровʼям. Було трохи

Пропрацювали місяць, а нам всього півтори тисячі дали, але я не стала звільнятисяПропрацювали місяць, а нам всього півтори тисячі дали, але я не стала звільнятися

Після 3 курсу університету прийшло розуміння того, що більше немає сенсу просиджувати штати, і треба йти на роботу. Нас з подругою запросили в один офіс на співбесіду, робота була не

Моя дружина маніпулює мною та навіть нашими дітьми. Чи можна це виправити?Моя дружина маніпулює мною та навіть нашими дітьми. Чи можна це виправити?

Тільки проживши із дружиною 10 років у шлюбі, я зрозумів, який вона маніпулятор. До цього я просто не звертав уваги, думав, що сам винен, знову щось не зробив, ось вона