А син з новою невісткою ні разу не зателефонували

Побігла я вранці в суботу купити молока на базар. Дивлюся, а закутана в вовняній хустці стоїть моя колишня свекруха і продає сметану і молоко.

Я відразу ж підбігла до неї, обняла її. Так сталося, що мій перший чоловік, не побачив у мені хорошої жінки, хоча я і готувала, і прибирала, ще й добре заробляла.

Так ми і розсталися через вісім років спільного життя. Світлана Анатоліївна була дуже хорошою людиною. Ми прожили разом з нею в її двоповерховому будинку близько чотирьох років.

Мене вона полюбила як власну дочку і раділа, що така господарська невістка їй дісталася. Мовляв, хоч на схилі літ відпочине. Раділа нашому синові, її онуку і допомагала мені з ним тактовно, і не перетягуючи всі на себе.

А коли Юрчику виповнилося 5 років, свекруха сказала, що вона вже жінка не молода, і хоче переписати все своє майно на дитину. Чоловік почав її відмовляти, щоб не поспішала і не рубала необдуманих кроків.

Я тоді ще щиро здивувалася, адже нічого такого в цьому не бачила, навіть навпаки. А через кілька тижнів мій чоловік повідомив мені, що зустрів іншу жінку. Говорив, що зі мною він нещасливий.

Пояснив, що та інша — справжня господиня і буде справжньою дружиною. Я зібрала речі, взяла сина і пішла від нього. Бабуся бачила онука досить часто; пізніше Юра підріс і вже сам бігав до неї в гості.

Так ось, я поцікавилася у колишньої свекрухи, чому ж вона в такий холод і в такому віці продає на базарі. Несподівано вона почала плакати. Сказала, що син з невісткою вирішили зробити міні-ферму, сімейну.

Бабусі дісталася сама » легка » роль — продавати все це на базарі.Мені стало так шкода її. Вона така хороша людина. Я погано уявляю: як можна в її віці ось так цілий день працювати в будь-яку погоду.

Придбала все, що у неї залишилося, хоч і не потрібно воно мені було, і довго дивилася, як вона повільно йшла до маршруток .. Пізніше я розповіла цю історію Юрі.

Ми порадилися і вирішили забрати бабусю до себе. Викликали таксі і поїхали за старенькою. Вона була дуже здивована. Неохоче, але пішла з нами. Тепер живемо втрьох.

Бабуся готує смакоту кожен день, радіє успіхам Юри в школі і просто живе … А син з нової невісткою ні разу не зателефонували, щоб запитати, як вона. Вони дуже образилися на нас, тому що тепер повинні наймати людину для роботи, а це не входило в їхні плани — зовсім.

Related Post

На вулиці збив з ніг дівчину, яка виявилася сліпою. Потім запросив її на побачення, той випадок зіграв важливу роль у моєму життіНа вулиці збив з ніг дівчину, яка виявилася сліпою. Потім запросив її на побачення, той випадок зіграв важливу роль у моєму житті

“Кращий спосіб познайомитися зі сліпою дівчиною – це збити її з ніг”. Приблизно так жартує моя дружина, коли запитують, як ми познайомилися. Моя дружина сліпа від народження, а я зрячий.

Весілля мого чоловіка і його коханки на якому я була у вечірній сукніВесілля мого чоловіка і його коханки на якому я була у вечірній сукні

У мого чоловіка є коханка. Зустрічається з ним давно. Я не проти їхніх стосунків. Робити капості і мстити коханці у мене навіть і думок не було. Для мене дуже неприємно,

Мені набридло ставлення до жінок за кермомМені набридло ставлення до жінок за кермом

Перш ніж лаяти останніми словами і знущатися з нас, жінок за кермом (особливо блондинок), я хочу, шановні чоловіки, щоб ви подивилися на ситуацію трошки під іншим кутом. У більшості випадків