Перейти до вмісту

А тут ще мама сказала “чого ти так плачеш, як ніби у тебе від нього діти”, коли я їй сказала що буду чекати хоч 15 років, вона так відрегувала, в загальному вона не на моїй стороні, і мені від цього тільки гірше на душі

  • від

Зустрічалася з хлопцем 3 роки, розійшлися. Якось через час, побачила в магазині хлопця, він там працював, і якось відразу як побачила його він мені так сподобався, дуже, думала про нього постійно, місяць ходила в той магазин.

Побачила ім’я на бейджику, знайшла його, як виявилося пізніше, у нього була дівчина, я звичайно не стала лізти в відносини, хоча правда дуже переживала через це.

Минуло ще кілька часу я зійшлася з колишнім, чесно кажучи, дуже шкодувала що це зробила, але мовчала, нічого йому не говорила. Я все одно думала про того хлопця, постійно, він у мене з голови не виходив.

З колишнім почали свариться, через дрібниці, я не витримала і сама стала розуміти що це не правильно, я була з ним, і думала про іншого і ми знову розлучилися.

Пройшов напевно тиждень, мені написав той хлопець. Він розлучився зі своєю дівчиною, ми почали листуватися з ним, спілкувалися 2 дні напевно, на 3-ій пішли гуляти.

Я дівчина дуже сором’язлива, він розумів це, все так стрімко розвивалося, я соромилася навіть його поцілувати, він ображався, але писав мені “я буду чекати скільки потрібно, у мене до тебе інтерес не пропадає, навіть навпаки”.

Він йшов після роботи, приносив мені під під’їзд квіти, говорив “просто хочу, щоб ти посміхнулася, більше нічого не потрібно”. Я настільки сильно в нього закохувалася, ми почали зустрічатися. 7 місяців завтра буде, тільки зараз його вже немає поруч зі мною.

Зараз він в СІЗО, і я не можу навіть писати про це, серце розривається.

Йому можуть дати від 9 років, я розумію це дуже багато. Я хочу його дочекатися, я розумію що мені не потрібен ніхто крім нього, але як бути? Як тримати себе в руках?

Я просто не можу, переймаюся дуже за нього.

А тут ще мама сказала “чого ти так плачеш, як ніби у тебе від нього діти”, коли я їй сказала що буду чекати хоч 15 років, вона так відреагувала, в загальному вона не на моїй стороні .. і мені від цього тільки гірше на душі.

Я чекаю його дзвінка, чекаю, просто чогось, дива може, не знаю. Він не образив ніколи нікого, нічого поганого нікому не робив, посадили випадково,  через його “хороших” друзів. Як же сильно я його люблю і він мене, я знаю.