fbpx

А Вадим просто сказав мене: “Я сказав треба було не народжувати, бо ти породила хвору дитину, ось сама з ним і мучся, мені це не треба”, після цих слів він пішов

Чоловік або дитина !? Ось у чому моє питання.

Моя сім’я складалася з трьох осіб: я, чоловік і синок. Так вийшло, що на наступний рік я завагітніла знову. Чоловік наполягав на тому, щоб позбавитися другої дитини, бо ми фінансово не потягнемо.

Я відмовилася! Щоб народити першу дитину, я дуже намучилася. Нескінченні викидні й завмирання плода. Тому я не могла просто піти й позбутися від синочка (народився син) і я народила.

Але народилася дитина інвалід, гідронефроз нирок. З самого народження сина я жила в лікарнях, нескінченні операції й лікування. Моєму зайчику доводилося жити з нефростомою, яка часто вилітала.

Чоловікові це все швидко набридло, адже дитина постійно плакала. Навіть не уявляю, які болі він виносив. В один прекрасний день чоловік сказав: “я сказав треба було не народжувати, бо ти породила хвору дитину, ось сама з ним і мучся, мені це не треба”.

Обзивав його, не підходив і не визнавав. Я прийняла рішення на користь своєї дитини і кинула чоловіка. Не живу вже з ним другий рік.

Синочку зробили контрольну операцію, після чого він починає йти на поправку. Зараз чоловік просить повернутися. Ніколи, я сказала собі, не зраджу свого сина заради мужика.

І до чоловіка тепер ніяких почуттів, померло все після такого ставлення. До чого я написала свою історію !? Матусі, жінки, дай Боже, щоб у вас все було добре.

Ніколи не кидайте своїх дітей і не зраджуйте своїм принципам заради бажань чоловіка. Я сама переконалася, що чоловік може зрадити, а ваша дитина ніколи!

Related Post

Я хочу своїй доні добра, як вона не розуміє цього?Я хочу своїй доні добра, як вона не розуміє цього?

Моя донька вирішила виходити заміж. Вже вона там раз була. Не довго. Історія мені та і досі не зрозуміла, бо чого вони розлучилися я не доперла. Але мені дуже подобався

10 років зустрічаюся з чоловіком, у якого інша сім’я10 років зустрічаюся з чоловіком, у якого інша сім’я

Мені тридцять років, десять з них я в стосунках з одруженим чоловіком. Мені з ним добре: він мене забезпечує і по-своєму любить. Я теж відчуваю до нього щось схоже на