fbpx

А Вадим просто сказав мене: “Я сказав треба було не народжувати, бо ти породила хвору дитину, ось сама з ним і мучся, мені це не треба”, після цих слів він пішов

Чоловік або дитина !? Ось у чому моє питання.

Моя сім’я складалася з трьох осіб: я, чоловік і синок. Так вийшло, що на наступний рік я завагітніла знову. Чоловік наполягав на тому, щоб позбавитися другої дитини, бо ми фінансово не потягнемо.

Я відмовилася! Щоб народити першу дитину, я дуже намучилася. Нескінченні викидні й завмирання плода. Тому я не могла просто піти й позбутися від синочка (народився син) і я народила.

Але народилася дитина інвалід, гідронефроз нирок. З самого народження сина я жила в лікарнях, нескінченні операції й лікування. Моєму зайчику доводилося жити з нефростомою, яка часто вилітала.

Чоловікові це все швидко набридло, адже дитина постійно плакала. Навіть не уявляю, які болі він виносив. В один прекрасний день чоловік сказав: “я сказав треба було не народжувати, бо ти породила хвору дитину, ось сама з ним і мучся, мені це не треба”.

Обзивав його, не підходив і не визнавав. Я прийняла рішення на користь своєї дитини і кинула чоловіка. Не живу вже з ним другий рік.

Синочку зробили контрольну операцію, після чого він починає йти на поправку. Зараз чоловік просить повернутися. Ніколи, я сказала собі, не зраджу свого сина заради мужика.

І до чоловіка тепер ніяких почуттів, померло все після такого ставлення. До чого я написала свою історію !? Матусі, жінки, дай Боже, щоб у вас все було добре.

Ніколи не кидайте своїх дітей і не зраджуйте своїм принципам заради бажань чоловіка. Я сама переконалася, що чоловік може зрадити, а ваша дитина ніколи!

Related Post

Мама позбавить мене квартири, якщо я не розлучусяМама позбавить мене квартири, якщо я не розлучуся

Мама не приймає мого другого чоловіка. Ми разом 4 роки. Познайомилися через рік після розставання з батьком моєї дитини. Фактично син виріс з вітчимом. На самому початку відносин я сказала

Мама мені говорила: “Ця дівчина тебе поганому навчить!”Мама мені говорила: “Ця дівчина тебе поганому навчить!”

Свою дружину знав ще з дитячого садка. Вона була найпопулярнішою і крутою дівчинкою групи, тому що знала дорослі лайки. Мама ще тоді мені говорила, щоб я з нею не водився,

Людмила по вуха закохалася у викладача старшого за неї на 17 роківЛюдмила по вуха закохалася у викладача старшого за неї на 17 років

У студентські роки, закоханість у викладача, для дівчат, була звичайним явищем. На першому курсі деякі дівчата нашої групи були закохані в одного викладача. Мені тоді, в шістнадцять років, здавалося це