fbpx

А вранці бабуся каже: “Чули, всю ніч Господар ходив”, я питаю: “Хто?”? Вона відповідає, що домовик. Каже, звикла вже до нього. Також сказала, що розмовляла з ним: “Що ти ходиш? Ну гості до мене приїхали, не сердься “

Ми влітку відпочивали у бабусі чоловіка в селі. Були там 2 тижні. Приїхали туди 15 червня, пізно ввечері, перекусили і лягли спати.

В ту ж ніч я чула, як скрипіли мостини і чиїсь кроки на горищі. Особливо я на цьому уваги не надавала, вже дуже спати хотілося. А вранці бабуся каже: “Чули, всю ніч Господар ходив”, я питаю: “Хто?”?

Вона відповідає, що домовик. Каже, звикла вже до нього. Також сказала, що розмовляла з ним: “Що ти ходиш? Ну гості до мене приїхали, не сердься “.

Після цього він, за її словами, засміявся і пішов.

Я пізніше чоловікові розповіла про це, посміялися. А на наступний ранок прокидаюся, а у мене на лівій нозі синець величезний, на стегні. Неначе хтось велику долоню поклав з силою, такі явні відбитки п’ятірні, але розміром набагато більше людської.

Ну, я взагалі-то, давно помітила, що в будинку у бабусі щось не те, і тут вже писала про це колись. Наприклад, я постійно там відчуваю на собі чийсь уважний погляд.

Роздягнена я перед бабусею не ходила, але через дня 3 ми сиділи на веранді, розмовляли, я закинула ногу на ногу, і бабуся помітила синці. Подивилася кудись у стелю, сказала домовику, щоб не ображав її гостей.

Все, начебто більше нічого такого не спостерігалося.

Related Post

Олегу по молодості наворожили щось тривожне щодо його шлюбу, він переймався, поки не встиг одружитися і розлучитися два разиОлегу по молодості наворожили щось тривожне щодо його шлюбу, він переймався, поки не встиг одружитися і розлучитися два рази

Самотність – не вирок, але не для всіх. Практично завжди, коли в моєму середовищі заходить розмова про спільне проживання, шлюб і тому подібне відбувається одне і те саме. Згадується мені одна