А вже перед Новим роком я прибирала в кімнатах у дітей і натрапила на цей зошит

Я завжди виховувала своїх дітей так, щоб ні мені, ні в першу чергу їм, не було соромно за себе. Моя молодша донька цього року пішла в 4 клас.

Вона ходить в А клас, з посиленою підготовкою з англійської мови. Я не можу сказати, що донька якийсь вундеркінд, але доволі кмітлива та розумна дівчинка.

Перед новим роком я пообіцяла їй, що якщо всі підсумкові контрольні роботи будуть здані добре, то я подарую планшет. Вела вона себе добре, та і в 4 класі вже можна.

Я була задоволена результатами контрольних робіт, адже всі вони виконувалися в спеціальних зошитах, що мені дуже подобалося, і вчителі дозволяли брати їх додому щоб показувати батькам.

Залишилася одна контрольна робота з математики. Я була спокійна і вже почала вибирати для неї подарунок, адже по математиці в неї не було взагалі ніяких проблем. І тут моя дитина приходить додому вся якась нервова. Я подумала, що просто може вона втомилася, чи не виспалася, адже діти теж мають свої невеличкі проблеми, переживають через всілякі дрібнички.

А коли ввечері за столом я почала запитувати про успіхи дітей, моя донька просто встала з-за столу і пішла в кімнату вся в сльозах. Звісно ж я побігла за нею і вже там зрозуміла, що щось сталося. Ледь витягнула з доньки щоб вона призналася що насправді відбувається.

Виявляється вона отримала за контрольну з математики 9 балів. Я звісно трішки розчарувалася, але 9 теж добре, не всеодно ж виховую, а десятирічну дівчинку, виправить, не кінець світу.

Пригорнула доньку, звісно ж планшет вирішила купувати. А вже перед Новим роком я прибирала в кімнатах у дітей і натрапила на цей зошит з контрольною роботою в середині.

Яке було моє здивування ти від того, що вчителька поставила 9 балів за те, що в контрольній було кілька виправлень і неправильно написане слово, тобто донька просто згубила літеру, а потім сама ж її вставила за допомогою галочки.

Можливо я не дуже сильно розуміюся в процесі оцінювання дитячої контрольної роботи, але хочу сказати, що розчарована в цьому педагогові.

І більше того обов’язково піду жалітися, бо для мене неприпустимо поєднувати особисту неприязнь і знання дитини. Бо якщо це не особисте то, що, може я не розумію, є тут викладачі? Поясніть мені.

Related Post

Свекруха боїться, що я відберу у них дорогоцінні квадратні метри у столиці. А я просто хочу нормально житиСвекруха боїться, що я відберу у них дорогоцінні квадратні метри у столиці. А я просто хочу нормально жити

Моя свекруха вважає, що заміж за її сина я вийшла не через кохання, а через квартиру. Вони столичні жителі у третьому чи четвертому поколінні, чим дуже пишаються. А я приїжджаючи

Нещодавно випадково побачила у нього листування з подругами та з колишньоюНещодавно випадково побачила у нього листування з подругами та з колишньою

Мені 24 роки. У мене є старий друг. Добре дружили багато років, але після мого розлучення почала помічати натяки, флірт із його боку. Тривають такі стосунки упродовж двох років. Спілкувалися,

Треба визнати не дуже я хороша бабуся і свекруха, зовсім не хорошаТреба визнати не дуже я хороша бабуся і свекруха, зовсім не хороша

Я завжди недолюблювала свою невісточку, незважаючи на те, що вона була і є досить хорошою жінкою, гарною господинею. Звісно мені не подобалося що вона носить короткі спідниці і займає час