«А я не знайомлюся без шоколадки», – відповіла незнайомка. І тут Ігору через вікно залетіла плитка

У трамвай забігає парочка. Мужик з пакетом, дамочка цей пакет бере: – Ну ось, йогурт купити забув! А масло, треба ж було брати із зеленою смужкою, а не синьою, знежирене …

О Боже! Я ж сто разів тобі говорила, що не їм шоколад зі всякими там горіхами і родзинками! А ти знову купив! Я божеволію!

Мужик дістає шоколадку і жбурляє її у вікно. Приблизно в цей же час, в інший трамвай заходить хлопець. І бачить біля вікна дівчину невимовної краси.

Краще, ніж в його найсміливіших, але пристойних, фантазіях. Його пробиває ніби струмом. Ось вона, його доля і любов, з першого погляду і до останнього подиху.

Але треба діяти. А його від почуттів і емоцій переклинило. Мозок відмовив, м’язи теж. Але спалахнуло почуття вже сильніше його самого.

І він, ходою глибоководної каракатиці різко піднятий на поверхню, підходить до своєї обраниці. Він хотів опуститися на коліно, як лицар, але у каракатиць немає колін, тому, стоячи в природній для каракатиць позі, але дивною для людини, він почав:

– Дівчино, ви дуже гарна. Можна з вами познайомитися? Мене Сергій звуть.

Дівчина обернулася. Хлопець симпатичний і їй відразу сподобався. Те, що вона теж справила на нього враження, вона відразу здогадалася, за його дивною напруженою позу каракатиці. Але жінка є жінка. Вона повинна переконатися в серйозності намірів претендента.

Маленька, дріб’язкова, майже формальна матеріальна жертва повинна бути. Хоча на язику вже крутилося, і бажало якомога швидше з нього злетіти, слово:

«Так!» Бачачи, що перед нею злидар студент, вона опускає планку до мінімуму і кокетливо вимовляє:

– А я без шоколадки не знайомлюся. У хлопця в голові черговий вибух, майже справжній. Він дійсно жебрак студент і в кишені крім проїзного – ні дулі.

Перша ідіотська думка, спробувати подарувати їй замість шоколадки свої майже нові кросівки 44 розміру. Але навіть мізків каракатиці вистачило, щоб від неї відмовитися.

Паніка. Думки скачуть. І головна: невже через якусь шоколадку він позбудеться кохання всього свого життя і буде приречений на вічні страждання і муки?

Він не знає що робити. Він в сум’ятті. Він подумки кричить:

«Допоможіть !!! Будь ласка допоможіть!!!” Повз проноситься зустрічний трамвай і в вікно влітає шоколадка з горіхами і родзинками. Вдарившись хлопцю в груди, вона падає дівчині на коліна.

Обидва розпливаються в усмішці. Початок їх щастя покладено. Вони навіть не задумалися, звідки взялася шоколадка. А вона обов’язково звідки-небудь би взялася. Щастя не повинно зриватися через дрібниці.

Related Post

Коли Вітя грав у схованки, він знайшов під ліжком чиїсь ногиКоли Вітя грав у схованки, він знайшов під ліжком чиїсь ноги

Мій батько в дитинстві жив в маленькому селі з батьками. У них був великий, хороший цегляний будинок. Я теж народився в тій хаті, але зараз живу в місті. А батько

Дієвий спосіб від Лариси як позбутися від суперниці… її чоловік не може допетрати, чому всі “фіфи” бігають від ньогоДієвий спосіб від Лариси як позбутися від суперниці… її чоловік не може допетрати, чому всі “фіфи” бігають від нього

Криза середнього віку – жорстока річ. Різним людям вона вдаряє по-різному, але по чоловікам чомусь (у всякому разі з моїх спостережень за оточуючими) завжди мітить в одну точку – еротичну.

Майже зважилася на зраду чоловіковіМайже зважилася на зраду чоловікові

Деякий час назад, коли зустрічалася з майбутнім чоловіком, до нашого міста повернувся мій колишній однокласник. Завжди знала, що дуже сильно йому подобаюся, але взаємністю не відповідала. Випадково зіткнулися з ним

facebook