А я одружився на своїй няні…

Вперше я закохався в сім років, коли до нас додому прийшла дівчина з сусіднього під’їзду. Вона була дочкою колеги моєї мами. Тоді їй було п’ятнадцять років. Батьки побоялися залишити мене влітку одного і попросили дівчину попрацювати нянею.

Можливо, ви скажете, що не можна закохатися в такому юному віці, але я закохався.

Коли я дізнався, що мама хоче найняти мені няню, то я обурювався. Тоді я вважав себе дорослим. Смішно, звичайно.

Майже весь червень я цілими днями (крім вихідних) проводив з Анею. Вона на обід розігрівала що-небудь, або готувала пельмені, яєчню або смажила картоплю.

Потім ми дивилися фільми, читали або грали в приставку. Якось ми грали майже весь день безперервно. Непомітно пролетів місяць. Потім мене відправили до бабусі в інше місто на цілий липень. У серпні мама була вдома, тому Аню не залучали в якості доглядальниці. Потім нам вдавалося перетинатися, але зустрічі були випадкові. А через три роки вона переїхала.

Зустрілися з Анею ми через 12 років.

Я стажувався і навчався заочно. Під час обіду я випадково зустрів її. Вона мене не впізнала. Це була дуже незручна зустріч. Ще я ляпнув, що непогано б було знову зустрітися, взяти чіпсів і зарубати в приставку.

Вона дуже засміялася. Так я запросив дорослу жінку на побачення. Після роботи я запросив її в квартиру-студію, яку тільки що зняв. 20 квадратних метрів були в нашому розпорядженні. До приставки справа так і не дійшла.

Ми сиділи за столом і ділилися тим, що сталося. Я дізнався, що вона вже була одружена. Невдало. Дітей у неї не було, друзів особливо теж не спостерігалося. Я завжди говорив дурниці невпопад, але того разу навіть себе переплюнув.

Я запитав у неї безпосередньо, чи можна поцілувати її в губи, тому що завжди мріяв про це. Вона трохи підвелася і поцілувала у відповідь. Далі я не буду говорити, чим ми займалися, але це було неймовірно. Вона стала першою для мене.

Після цього ми майже кожен день проводили разом. Через чотири роки ми розписалися. Наші родичі досі не вірять в те, що сталося. Але це прекрасно. Я одружився на найкращій жінці на світі.

Різниця у віці? Та плювати!

You cannot copy content of this page