Або мій колишній чоловік страшенно непослідовний громадянин, або ж за два роки в нього зовсім погано з головою стало, коли він звернувся до мене за допомогою після того, як він зі мною вчинив

Або мій колишній чоловік страшенно непослідовний громадянин, або ж за два роки в нього зовсім погано з головою стало, коли він звернувся до мене за допомогою після того, як він зі мною вчинив.

А вчинив він як негідник. При розлученні, а точніше, ще до розлучення, він вигріб із сім’ї всі гроші, які ми відкладали готівкою. Ще й десять тисяч гривень у мене попросив “до зарплатні”, нібито другу позичити.

Про те, що він готівку витяг, я дізналася вже після того, як він заявив про розлучення. Думала, що ці гроші навпіл поділимо, адже збирали удвох.

Отут і виявилося, що чоловік усі гроші вже привласнив, а на моє обурення та обіцянки піти в поліцію тільки посміхнувся, заявивши, що я нічого не доведу. Так і пішов, зібравши речі та всі гроші. У мене тоді до кінця місяця залишалося всього дві тисячі, на які нам із сином треба було прожити ще два тижні.

Правильно, за комуналку я платила, за садок та всі гуртки я платила. Мені ж зручніше, я ж у курсі всього, а бюджет у нас із чоловіком нібито загальний. Ось і виходить, що грошей залишилося зовсім не багато. Довелося у колег позичати, бо у батьків теж із грошима не краще. У мене сестра – студентка, всі гроші на неї йдуть.

Звичайно, якби я попросила, то вони б якось викроїли кошти, але просити було соромно, тоді довелося б розповідати все підґрунтя і зізнаватися, що я вийшла заміж за ****.
А ще за пів року до такого віроломного вчинку чоловіка я відмовилася від підвищення, до речі, з його подачі. Тобто, це чоловік мене відмовив від підвищення.

Казав, що я не встигатиму проводити час із сім’єю, а в нас син росте, якому потрібна мамина увага. Бив себе в груди, переконуючи, що він прогодує сім’ю, його зарплати вистачить і без мого підвищення.

А ще чоловік робив натяки, що непогано б і за другою дитиною у декрет сходити. Отримати підвищення та піти в декрет – це те, що мені не пробачить начальниця, це я точно знаю.
Відмовилася я від підвищення, чесно пояснила все начальниці, що можу і в декрет піти, тож і підводити нікого не хочу. Мене зрозуміли.

Так я й залишилася на своєму місці із зарплатою у дванадцять тисяч. За квартиру заплати, за садок і дитячі гуртки заплати, їжу купи, не дай боже ще захворіти самій або з дитиною – це взагалі діра на всю ширину бюджету.

Коли я розлучилася, місце, яке мені пропонували на роботі, було вже зайняте, але начальниця сказала, що матиме на увазі мою кандидатуру, якщо загроза декрету минула.
Чоловік після суду зник з екранів радара, аліменти перераховував рідко й копійчані, одного разу сто гривень прислав із припискою, що більше в нього немає.

Можна було б побігати приставами, навести шум, змусити систему якось працювати, але мені було не до того. Потрібно було працювати та займатися дитиною, ніколи мені було вибивати аліменти.

Добре, що хоч квартира в мене своя, інакше ноги точно простягли б, тому що за дванадцять тисяч ще на додаток до всього квартиру винаймати – це нереально. Жили ми рік на межі між погано і дуже погано, іноді сиділа і думала, чим завтра годуватиму дитину, як поїду на роботу і взагалі.

Але на другий рік ситуація стала кращою. Начальниця своєї обіцянки не забула, мені дали підвищення, дихати стало вільніше, хоч і роботи побільшало. Проте я вже дотягувала від зарплати до зарплати. Без паніки та сильної економії. Навіть у відпустку з дитиною з’їздили.

Раптом у моєму житті з’явився колишній чоловік, про якого я перший рік думала виключно матюком, а другий не думала взагалі. Подзвонив, став із заклопотаним виглядом питати, як там син поживає, чи все в нас добре, бо він же хвилюється, ми ж не чужі люди.

Навіть просив вибачення за свої мізерні аліменти. Я подумала, що в лісі явно щось здохло, коли колишній просити вибачення надумав. А все виявилось простіше. Йому раптом стало ніде жити, винаймати житло нема на що, а ми ж не чужі люди, тим більше у нас син спільний. Тому я мушу йому допомогти.

Я навіть матюками обкладати його не стала, бо не придумали ще такого матюка, який би міг описати моє ставлення до колишнього чоловіка та його поведінки.

Трубку поклала, він передзвонював, але я не брала. Поки я шукала, як цього **** заблокувати, колишній встиг кинути повідомлення, що я можу не розраховувати на аліменти. Навіть не смішно.

Сподіваюся, що колишній ночуватиме під мостом, чи на вокзалі. Хоча навіть ці місця дуже хороші для таких, як він.

You cannot copy content of this page