fbpx

Або у неї є тиждень, щоб подати на розлучення і піти

Ксенія готувалася до виписки з пологового будинку. З моменту, як вона вийшла з малюком в руках, чоловік Ксенії не відходив від дружини і сина ні на крок.

Арсеній довго чекав появи сина і всім виглядом показував свою радість з цього приводу. Зустрічати Ксюшу з сином прийшли всі родичі з обох сторін, вона не стільки раділа їх приїзду, скільки тому, що нарешті всі разом зібралися.

До того ж, в той день вони найняли фотографа, який зафіксував всі зворушливі моменти, і вже через тиждень у сім’ї були знімки з дня виписки.

Ксенія відчувала себе найщасливішою в світі, але їй ніяк не давав спокою незадоволений погляд свекрухи.

— Марина Миколаївна, ви хочете щось мені сказати? — Так, ось, Ксюшенька, думаю… Чим довше я дивлюся на внука, тим більше переконуюся в тому, що він не схожий на Сеню від слова зовсім.

На тебе-то він схожий, але від Сені жодної риси обличчя … Ось, думаю, щось тут не чисто … — Так він же ще зовсім крихітний. Його обличчя змінюється не по днях, а по годинах. Він ще … Чи не доказала, Ксюша взяла сина в руки і пішла в свою кімнату.

Вона зрозуміла, що немає сенсу далі продовжувати розмову. Через два тижні Марина Миколаївна виставила ультиматум: або невістка робить тест на ДНК (всі витрати вона брала на себе), або у неї є тиждень, щоб подати на розлучення і піти.

Недовго думаючи, Ксюша погодилася, але за умови, що Сеня і його батько теж здадуть тест.

Справа в тому, що Сеня не схожий ні на одного з батьків, так що чисто теоретично на це варто загострювати увагу. І тут раптом свекруня передумала. З чого б це?

Related Post

Коли мені зателефонувала моя двоюрідна сестра і запропонувала познайомитися з хлопцем молодше мене на 2 роки я була рада. Хлопець був одружений, але він мене запевняв, що дружину кине. Я до цього ніколи не зустрічалася з одруженим чоловіком і це завжди було для мене табу, але так як мені про нього розповіла моя сестра і я повірила сестрі і йомуКоли мені зателефонувала моя двоюрідна сестра і запропонувала познайомитися з хлопцем молодше мене на 2 роки я була рада. Хлопець був одружений, але він мене запевняв, що дружину кине. Я до цього ніколи не зустрічалася з одруженим чоловіком і це завжди було для мене табу, але так як мені про нього розповіла моя сестра і я повірила сестрі і йому

Я була вільною і мені хотілося серйозних відносин, які не складалися взагалі. Була розлученою й у мене була дочка 5 років, колишній чоловік аліменти не платив я була в повному

Я прокинувся з однією зі своїх коханок голі на дивані, а поруч, у кріслі, міцно спить її батькоЯ прокинувся з однією зі своїх коханок голі на дивані, а поруч, у кріслі, міцно спить її батько

Моя відпустка в селі! Зрада починається з образи чи дурості. Не завжди вистачає розуму вибрати тих самих. Але мова не про це. Отже, почалася зима і моя пасія мене довела