Адже це не для неї, для дітей все

Сашко і Ганна одружилися. Обидва працюють, гроші на своє житло збирають. Дівчину народили – Софію, за нею сина – Олежка.

І все б нічого, якби не свекруха, після слів якої в сім’ї іноді по кілька днів ніхто не говорить, так до розлучення кілька раз доходило, добре що Ганна розумніша виявилася.

Так от, Ірина Захарівна, мама Сашка, жінка дуже властна, з своїм норовом і своїми принципами. Вона вирішила що робота в домі це точно не чоловіча справа. У всякому разі не для її сина. І тільки тепер синок щось вдома зробить, все, вона його накручує проти Ганни.

Але якось молоді приїхали в гості зовсім неочікувано і застали вдома таку картину, як свекор миє посуд і пилососити килим. На німе запитання Ганни, свекруха відповіла, що він для доньки старається, не для неї ж.

А у свекрухи, доречі, нещодавно народилася дитинка, зараз їй 4 рочки. Виходить різниця у віці між Сашком і сестрою 18 років. Та свекри молоді ще, ледь за 40, тому можуть собі дозволити.

Так от, Ганна цю ситуацію запам’ятала. В наступний свекрушин нападок був вщент зруйновано. “Так він же не для себе, для доньки старається, вона по килиму повзає, може щось в рота втягнути ненароком”.

Свекруха сіла і опустила голову. Зрозуміла мабуть, що не на того напала. А Ганна тепер чоловікові таку роботу дає, тиск дитячі речі в пралку завантажити,картоплі начистити.

Це ж дітям на пюрешку, вікна помити, пил потерти, все для дітей, щоб пилякою не дихали. Адже це не для неї, для дітей все.

Related Post

– Микита був моїм сусідом, просто другом! А потім він спитав поради, що подарувати жінці в яку він закохався– Микита був моїм сусідом, просто другом! А потім він спитав поради, що подарувати жінці в яку він закохався

Мене кинули … та ні, навіть не кинули, а так, поклали на дальню поличку, як стару іграшку, яка набридла, а викинути на кшталт шкода. Коли я спробувала з’ясувати стосунки і

А мама так і сказала: “Якщо мужик не клює, то спробуй в якості наживки м’ясний пиріг”А мама так і сказала: “Якщо мужик не клює, то спробуй в якості наживки м’ясний пиріг”

Познайомився зі своєю майбутньою дружиною в університеті. Вчилися разом з першого курсу в одній групі. Спілкуватися з нею став майже відразу. Але наше спілкування було суто дружнє: давали одне одному