Адже це не для неї, для дітей все

Сашко і Ганна одружилися. Обидва працюють, гроші на своє житло збирають. Дівчину народили – Софію, за нею сина – Олежка.

І все б нічого, якби не свекруха, після слів якої в сім’ї іноді по кілька днів ніхто не говорить, так до розлучення кілька раз доходило, добре що Ганна розумніша виявилася.

Так от, Ірина Захарівна, мама Сашка, жінка дуже властна, з своїм норовом і своїми принципами. Вона вирішила що робота в домі це точно не чоловіча справа. У всякому разі не для її сина. І тільки тепер синок щось вдома зробить, все, вона його накручує проти Ганни.

Але якось молоді приїхали в гості зовсім неочікувано і застали вдома таку картину, як свекор миє посуд і пилососити килим. На німе запитання Ганни, свекруха відповіла, що він для доньки старається, не для неї ж.

А у свекрухи, доречі, нещодавно народилася дитинка, зараз їй 4 рочки. Виходить різниця у віці між Сашком і сестрою 18 років. Та свекри молоді ще, ледь за 40, тому можуть собі дозволити.

Так от, Ганна цю ситуацію запам’ятала. В наступний свекрушин нападок був вщент зруйновано. “Так він же не для себе, для доньки старається, вона по килиму повзає, може щось в рота втягнути ненароком”.

Свекруха сіла і опустила голову. Зрозуміла мабуть, що не на того напала. А Ганна тепер чоловікові таку роботу дає, тиск дитячі речі в пралку завантажити,картоплі начистити.

Це ж дітям на пюрешку, вікна помити, пил потерти, все для дітей, щоб пилякою не дихали. Адже це не для неї, для дітей все.

Related Post

Говорять, що в 50 років неможливо зустріти своє кохання, але Ольга і Віктор довели, що це можливоГоворять, що в 50 років неможливо зустріти своє кохання, але Ольга і Віктор довели, що це можливо

У віці за п’ятдесят років у чоловіка бувають різними. Хтось із чоловіків втратив свою половинку і не знайшов, а у когось все в порядку. Моя знайома Ольга, як-раз і познайомилася

Проєкт мій закінчився і… Тепер я не знаю, що мені робити, і як діяти. Дуже хочу спілкуватися з ним ближчеПроєкт мій закінчився і… Тепер я не знаю, що мені робити, і як діяти. Дуже хочу спілкуватися з ним ближче

Познайомилися в інтернеті з хлопцем. Є спільний чат, де люди спілкувалися на певну тему, і серед інших ми спілкувалися з ним. Одразу подумала, що він дуже симпатичний, але нічого про