Перейти до вмісту

Акушерка дар мови втратила, коли побачила, хто приїхав до молодої новоспеченої мами двійнят

  • від

Олександра сиділа в кафе і намагалася поміститися у невеликому просторі між стільцем та крихітним столиком. Величезний живіт заважав дотягнутися до склянки з її улюбленим чаєм.

Саша завжди приходила у це кафе, коли їй було погано. Тут був чудовий вид на сусідній парк, а зелень за вікном завжди дарувала Олександрі відчуття волі та радості.

Дівчина сумно думала про те, як вона опинилася у такій складній ситуації. Вона була самотньою, при надії і зовсім не розуміла, у якому напрямі їй тепер треба рухатися.

Саші потрібна була людина, яка б направила її і простягла руку допомоги. От тільки батько дитини такою людиною точно не міг бути. Вони бачилися всього кілька разів, наробили багато помилок, після чого залицяльник зник у небуття, як тільки дізнався про майбутню дитину.

Чому Саша не позбулася дитини? Вона сама не знала. Вона прогаяла момент, коли це ще було можливо, і зараз, відчуваючи в собі нове життя, розуміла, що вже встигла це життя полюбити всім серцем. От тільки менш самотньою вона себе від цього кохання не відчувала.

Більш того, було ще важче, адже тепер вона відчувала величезну відповідальність. Вперше у житті вона розуміла, що несе її не лише за саму себе. Окрім неї, було ще два маленькі серця, які билися десь усередині. Саша притиснула руки до живота і заплакала від розпачу та туги.

Поруч із дівчиною було ще два столики. Один з них порожній, а за другим сиділа молоденька жінка років 30. Вона була дуже красивою: з довгим каштановим волоссям, у вишуканій білій сукні з блакитними квітами та очима кольору темного меду.

Жінка вже кілька хвилин дивилася на Сашу з якоюсь ніжністю? На той момент майбутній мамі було надто погано, щоб хвилюватися через те, що на неї пильно дивиться якась незнайомка. Вона просто встала, взяла свій чай і підсіла до гарної панянки за сусіднім столом.

Так почалася дружба Саші та Юлії. Юля стала тим самим плечем підтримки, якого так не вистачало молодій матусі. Красуня пройшла з Сашою усі етапи вагітності та допомогла подолати складності, що виникали на шляху.

За місяць до пляви на світ двійнят Юля запропонувала з’їхатися та виховувати дітей разом. Саша раніше не замислювалася про подібні варіанти, але раптово зрозуміла, що Юля стала для неї більш ніж рідною людиною. То була її половинка.

Звичайно ж, родичі були здивовані таким рішенням, а акушерка не змогла утриматися від розпитувань, коли побачила, хто прийшов підтримати породіллю.

Дівчата із задоволенням розповіли про своє знайомство та про те, яку підтримку надають зараз одна одній. Саша ніжно сказала, що у двійнят буде повноцінна сім’я: цілих дві люблячих мами. Кожна з них матиме що розповісти про материнство.