Але його дівчина – справжня потвора. За волоссям не стежить, макіяжу немає, руки такі, ніби щойно з хліва вийшла, великі вуха і до того ж трохи косоока …

Я розумію, що після прочитання історії люди в коментах писатимуть “Заздри мовчки” і “Ти ще страшніше”, ну той що – це право кожного.

Поступила в цьому році в університет. Хлопчиків і дівчаток в групах приблизно 50/50.

Сподобався один хлопець. Хоча слово “сподобався” – слабо відображає всі ті ніжні почуття, які я до нього відчуваю.

Хлопець дуже прямо позитивний, не дурень, гарний аки Аполлон … Справжня мрія.

Крім мене на нього запала половина дівчат з групи. Але ні на мене, ні на інших дівчат він не звертає уваги. А багато хто з них фліртували з ним.

І на цьому тижні з’ясовується, що у нього є дівчина, з якою він зустрічається. Але що тут дивного, так?

Але дивні речі є. Я сумніваюся, що знайдеться хоч одна дівчина, яка б з ним не захотіла зустрічатися …

Але його дівчина – справжня потвора. За волоссям не стежить, макіяжу немає, руки такі, ніби щойно з хліва вийшла, великі вуха і до того ж трохи косоока …

Я просто була в шоці … Будь-яка б дівчина з ним з радістю почала зустрічатися, а він вибрав таку!

І в шоці не тільки я … У нас всі дівчата в осад випали, коли побачили його подругу.

Я навіть не знаю, чим вона змогла його підкупити! Хлопці, якщо у вас були по-справжньому страшненькі подружки – розкажіть … Чим вони вас підкупили? Чому ?!

Related Post

Набридло вмовляти жінок на взаємність, хочу сім’ю і теплих відносинНабридло вмовляти жінок на взаємність, хочу сім’ю і теплих відносин

Мені 35, в розлученні два роки, по колишній дружині не страждаю. Хочу нових відносин і сім’ю, своїх дітей. Але є проблема – не хочу знайомитися і вмовляти жінок на взаємність.

А мама так і сказала: “Якщо мужик не клює, то спробуй в якості наживки м’ясний пиріг”А мама так і сказала: “Якщо мужик не клює, то спробуй в якості наживки м’ясний пиріг”

Познайомився зі своєю майбутньою дружиною в університеті. Вчилися разом з першого курсу в одній групі. Спілкуватися з нею став майже відразу. Але наше спілкування було суто дружнє: давали одне одному

Було б дивно, якби вийшло: розчарування від сайту знайомствБуло б дивно, якби вийшло: розчарування від сайту знайомств

Є друг, недавно пережив шлюборозлучний процес. І вирішив він шукати розради … в жіночих обіймах. Коротко про Вадима: 43 роки, істотна залисина, відсутність м’язової маси і великі синці під очима.

facebook