fbpx

Але саме основне так це те, що я дізналася що моя донька не така вже і маленька дівчинка

Навіть не знаю з чого почати, справа в тому, що моя донька тільки нещодавно закінчила школу. На 17 років ми з батьком подарували їй планшет, для навчання і так. А от нещодавно мій ноутбук здали в ремонт і я взяла донін планшет. Я не думала про те що там можуть бути якісь особисті речі, та і які особисті, вона ж така маленька ще.

Але випадково коли я працювала їй прийшло повідомлення, я не читала його спеціально, але так як всі сповіщення самі висвітлювалися в планшеті ч стала свідком того, як моїй доні подякували за гарний вечір і попросили продовження.

Я залізла в переписки і побачила там дещо. Судячи з усього то був її кавалер, з яким вона не мало не багато більше 4 місяців.

Але саме основне так це те, що я дізналася що моя донька не така вже і маленька дівчинка, вживає алкоголь, інколи курить, і веде дорослий спосіб життя. Тепер я і не знаю як правильно вчинити.

По суті нічого кримінального там не було, судячи з усього вона досить навіть хороша і вихована, але є факти з якими я не можу змиритися. Скоро вона прийде, що мені робити, зробити вигляд що я нічого не бачила,чи все ж вправити їй мізки!

Related Post