Але зараз я мучусь у безсонні з думками про те, що можливо саме зараз він спить з нею, доки я самотньо плачу вдома

Мені 20 років, навчаюсь в інституті. Знайомі були з цією людиною заочно. Він працював там. Дуже рідко перетиналися із загальними знайомими у компанії.

Якоїсь миті я зрозуміла, що він мені подобається, але я навіть не думала про щось більше. Просто цікавий чоловік, ніколи не сміявся і рідко посміхався.

Одного разу дуріли, як завжди, і він тихенько засміявся, тоді я побачила його усмішку і по вуха в неї закохалася. Я постійно хотіла, щоб він посміхався і сміявся.

Кілька разів мене просили написати йому, щоб він прийшов на загальний збір, так і почалося наше листування, ми розговорилися. Він розповів про свого собаку, і про те, що пес погриз зарядку для телефону.

Я люб’язно запропонувала йому свою запасну, але за це він мав піднятися та попити чай. Спочатку він ніяково відмовився, мовляв, незручно, але зрештою погодився.

Наступного вечора він приїхав, ми пили чай і він дивився мені прямо в очі, я ніяковіла. А йому це ніби подобалося. Після цього все закрутилося. Вечорами він забирав мене машиною і ми каталися. Потім ми зупинялися десь у тихому місці, просто сиділи і розмовляли, постійно дивлячись одне одному в очі.

Якось він узяв мене за руку і поцілував її, а потім сказав що йому не можна цього робити, йому не можна просто торкатися до мене. Я запитала чому, а він сказав що у мене все життя попереду.

Ми весь час вдавалися в питання “Що робити?”, “Що відбувається з нами?” Ми подумали, що нам не варто поспішати та переходити кордон.

Але щовечора ми заходили все далі і далі. Але він дуже довго тримався. Але я аж ніяк не чинила опір, навіть навпаки давала зрозуміти що хочу більшого. І як багато хто міг подумати, не тому що просто вже хотіла чогось, а тому що я зрозуміла, що чекала на нього.

Але в нього виявилася дуже складна ситуація на особистому фронті, він наче не вільний, а й кинути її теж не може з деяких причин. Іноді він з нею спить, а я терплю.

Було якось не так боляче на початку, була поглинена закоханістю напевно. Але зараз я мучусь у безсонні з думками про те, що можливо саме зараз він з нею.

Не знаю до чого це все приведе, але точно знаю що я його люблю, і з упевненістю можу сказати, що коханню усі віки покірні.

Related Post

Дратують ті, хто починає починає судорожно готуватися до літа або до новорічних святДратують ті, хто починає починає судорожно готуватися до літа або до новорічних свят

Стабільно займаюся в тренажерному залі 2-3 рази в тиждень. Це не тільки тому, що хочу виглядати підтягнуто, також заняття корисні для здоров’я. Робота в офісі сидяча, в звичайному житті рухаюся

У мене голова кругом іде – бути з ним чи ні. Я не хочу йому розбити серце, адже він мені дуже дорогий,У мене голова кругом іде – бути з ним чи ні. Я не хочу йому розбити серце, адже він мені дуже дорогий,

Мені 20 років. Рік тому на роботі, я познайомилася з хлопцем однолітком, ми почали добре спілкуватися і стали друзями. Але я йому сподобалася як дівчина з перших днів. Я одразу