fbpx

Але згодом я почала звикати до його холоду, він почав звикати до мене, вчитися проявляти свої емоції

Я вийшла заміж не по великому коханню, як хотіла колись, в дитинстві, як уявляла собі, як малювала мрії в голові. Заміж вийшла я з розрахунку. Я думала так буває тільки в фільмах, та ні, виявляється що шлюб через гроші та ще радість в житті.

Мій чоловік був трішки старше, якийсь надто серйозний і суворий, від одного його погляду мені здавалося, що напій в склянці перетворюється в заморожений сік.

Але згодом я почала звикати до його холоду, він почав звикати до мене, вчитися проявляти свої емоції і почуття.

Подруги дивилися на мене і тільки співчутливо кивали головами, повторюючи яка я бідна. Признатися чесно, кілька разів вони мене підбили на зраду, подруги ще називаються, адже знали на що давити, на саме неприємне. Казали що з цими хлопцями можна розважитися, можна і весело час провести, і взагалі від свого назойливого і “ніякого” чоловіка відпочити.

Я повелася, піддалася на їхні провокації, а згодом дізналася що вагітна. Тепер кусаю лікті, бо навіть не знаю хто є батьком дитини. Признатися про все чоловікові, чи втаїти тепер цей секрет, я не знаю.

У нас тільки почала зароджуватися іскра, а я тут щ своїми одкровеннями про зраду. Як я йому скажу, милий, вибач, ти хороший, але просто дуже нудний і ніякий, тому я тобі просто зрадила щ кількома хлопцями, і тепер вагітна сама не знаюаю від кого?

Related Post

Потім звісно, всеодно доведеться заводити дітей, але не зараз, я не готова народити дитину з такою проблемоюПотім звісно, всеодно доведеться заводити дітей, але не зараз, я не готова народити дитину з такою проблемою

Я вийшла заміж за свого чоловіка по великому коханою. Він гарний, ніжний, дуже добрий до мене і оточуючих. Але в нього на обличчі велика родимка,точніше родима пляма. З самого початку

Хотіли надурити батьків, щоб жити спокійно, а самі взяли і закохалися. Як тепер все виправити?Хотіли надурити батьків, щоб жити спокійно, а самі взяли і закохалися. Як тепер все виправити?

Батьки Яни були дуже забезпеченими людьми. Не з тих хто обкрадав народ заради власної вигоди. Вони заробили на своє життя самостійно, завдяки праці, завдяки гарним знанням та безсонним ночам. Яна

Я знаю що син погано засинає без мене, але що поробишЯ знаю що син погано засинає без мене, але що поробиш

Сусідка порадила нам хорошу няню. Микитці тоді 3 рочки було, я була постійно на роботі. Не те щоб цілодобово, але іноді доводилося залишатися до самого пізнього вечора. Так сталося і