Але згодом я почала звикати до його холоду, він почав звикати до мене, вчитися проявляти свої емоції

Я вийшла заміж не по великому коханню, як хотіла колись, в дитинстві, як уявляла собі, як малювала мрії в голові. Заміж вийшла я з розрахунку. Я думала так буває тільки в фільмах, та ні, виявляється що шлюб через гроші та ще радість в житті.

Мій чоловік був трішки старше, якийсь надто серйозний і суворий, від одного його погляду мені здавалося, що напій в склянці перетворюється в заморожений сік.

Але згодом я почала звикати до його холоду, він почав звикати до мене, вчитися проявляти свої емоції і почуття.

Подруги дивилися на мене і тільки співчутливо кивали головами, повторюючи яка я бідна. Признатися чесно, кілька разів вони мене підбили на зраду, подруги ще називаються, адже знали на що давити, на саме неприємне. Казали що з цими хлопцями можна розважитися, можна і весело час провести, і взагалі від свого назойливого і “ніякого” чоловіка відпочити.

Я повелася, піддалася на їхні провокації, а згодом дізналася що вагітна. Тепер кусаю лікті, бо навіть не знаю хто є батьком дитини. Признатися про все чоловікові, чи втаїти тепер цей секрет, я не знаю.

У нас тільки почала зароджуватися іскра, а я тут щ своїми одкровеннями про зраду. Як я йому скажу, милий, вибач, ти хороший, але просто дуже нудний і ніякий, тому я тобі просто зрадила щ кількома хлопцями, і тепер вагітна сама не знаюаю від кого?

Related Post

– Я хлопець 182 см, а Лариса була на 5 см вищою – без жердини не підійдеш, думав я…– Я хлопець 182 см, а Лариса була на 5 см вищою – без жердини не підійдеш, думав я…

Я і Лариса живемо як чоловік і дружина вже років 18 !!! Ми повнолітні, так би мовити. Самі іноді дивуємося, що стільки років уже! Історія кохання почалася не з любові.

Я ледь не зрадила чоловіку, а тепер не знаю що робитиЯ ледь не зрадила чоловіку, а тепер не знаю що робити

Я мало не зрадила чоловіка, але прошу не засуджувати одразу. Просто більше нікому це не можу розповісти. З чоловіком разом 10 років, є син (3 роки). Останні 2 роки стосунки

Чоловік постійно ревнував мене і підозрював у зраді, а з часом я все ж таки припустилася помилкиЧоловік постійно ревнував мене і підозрював у зраді, а з часом я все ж таки припустилася помилки

Хочу поділитися тут своєю історією, бо більше нема з ким мені обговорити таке. Майже рік тому почала зустрічатися з чоловіком, і все закрутилося настільки, що відразу почали разом жити (мені