Аліна стала коханкою і утриманкою в 22 роки, знаючи, що Михайло одружений. Кинула свого хлопця, з яким були пару років серйозні відносини. А Михайло зняв їй розкішну квартиру, часто приїжджав у відрядження, іноді возив за кордон. Як не дивно, але через пару років він вирішив розлучитися зі своєю дружиною, з якою прожив років 25, і від якої було троє синів.

Нещодавно перейшла на нову роботу і якось відразу зійшлася характерами з симпатичною секретаркою Аліною. Ми обидві любимо пробіжки (якраз виявилося, що живемо недалеко одна від одної), стали бігати разом, а потім почали ходити на басейн після роботи. І потихеньку я дізналася історію її життя.

Аліні зараз 35 років. 3 роки в розлученні, дітей немає.

Родом вона з невеликого містечка, жила з батьками в небагатій родині вчилася на педагогічному. І якось запросили її на весілля до доброї знайомої в найкрутіший ресторан міста. І там, вибігши подихати свіжим повітрям, ненавмисно зіткнулася з симпатичним, підтягнутим чоловіком. Він почав проявляти Аліні знаки уваги, а вона, будучи під шафе стала їх приймати.

Виявилося, що Михайло приїхав з Києва по робочих справах – перевіряв зведення заводу з виробництва будівельних матеріалів і заїхав в ресторан повечеряти.

Аліну він підкупив елегантними манерами, поводився як джентльмен, довіз до її будинку. На наступний день приїхав до неї з дорогими подарунками, запросив в хороший клуб, Алінка і попливла.

Стала його коханкою і утриманкою в 22 роки, знаючи, що він одружений. Кинула свого хлопця, з яким були пару років серйозні відносини. А Михайло зняв їй розкішну квартиру, часто приїжджав у відрядження, іноді возив за кордон. Як не дивно, але через пару років він вирішив розлучитися зі своєю дружиною, з якою прожив років 25, і від якої було троє синів.

Аліну покликав заміж, але відразу попередив, що дітей більше не хоче, йому вистачить спадкоємців, та й возитися з пелюшками в його 48 років вже немає бажання.

Весілля зіграли в Італії, оселилися в центрі Києва в одній з його квартир. Почалося для Аліни золоте життя – клінінгова компанія прибирає, найманий кухар готує, а вона тільки по салонах, та магазинам грошики чоловіка витрачає.

Тепер журиться, що не збирала гроші чи не відсилала побільше батькам – думала, це життя вічне буде.

Років через 7 зачастив Михайло по відрядженнях, та як поїде – так по кілька тижнів йому не додзвонитися. Спочатку вона не надавала значення цьому моменту, але черв’ячок сумніву почав точити. Стала розпитувати, проситися з ним їздити по роботі. Тут-то він і зізнався, що закохався в іншу.

Вона в істерику – він пішов. Перестав давати їй гроші, скидав дзвінки. Через кілька місяців повернувся і запропонував розлучитися по-хорошому – він їй 1 млн. відкупних, залишить машину, коштовності, шмотки, а вона скоріше з’їде з його квартири. А якщо по-поганому, то, каже, тебе ніколи і не знайдуть. Злякалася Аліна, погодилася, підписала всі документи і втекла скоріше.

Коротше, продала вона все, що можна зі своїх цінних речей, щоб купити квартиру під Києвом, так щоб на перших порах на життя вистачило. Почала шукати роботу з незакінченою освітою, змінила кілька різних робіт і ось ми з нею зустрілися.

Каже, що іноді заходить в соцмережі до нової дружині Михайла і заздрить її безтурботному життю. Але найбільше вона шкодує, що кинула свого хлопця-студента в рідному містечку – він її дійсно любив. Тепер милується на нього, його сім’ю, і діточок в інстаграмі і сподівається, що знайде хорошого чоловіка для сім’ї.

You cannot copy content of this page