fbpx

Аліна стала коханкою і утриманкою в 22 роки, знаючи, що Михайло одружений. Кинула свого хлопця, з яким були пару років серйозні відносини. А Михайло зняв їй розкішну квартиру, часто приїжджав у відрядження, іноді возив за кордон. Як не дивно, але через пару років він вирішив розлучитися зі своєю дружиною, з якою прожив років 25, і від якої було троє синів.

Нещодавно перейшла на нову роботу і якось відразу зійшлася характерами з симпатичною секретаркою Аліною. Ми обидві любимо пробіжки (якраз виявилося, що живемо недалеко одна від одної), стали бігати разом, а потім почали ходити на басейн після роботи. І потихеньку я дізналася історію її життя.

Аліні зараз 35 років. 3 роки в розлученні, дітей немає.

Родом вона з невеликого містечка, жила з батьками в небагатій родині вчилася на педагогічному. І якось запросили її на весілля до доброї знайомої в найкрутіший ресторан міста. І там, вибігши подихати свіжим повітрям, ненавмисно зіткнулася з симпатичним, підтягнутим чоловіком. Він почав проявляти Аліні знаки уваги, а вона, будучи під шафе стала їх приймати.

Виявилося, що Михайло приїхав з Києва по робочих справах – перевіряв зведення заводу з виробництва будівельних матеріалів і заїхав в ресторан повечеряти.

Аліну він підкупив елегантними манерами, поводився як джентльмен, довіз до її будинку. На наступний день приїхав до неї з дорогими подарунками, запросив в хороший клуб, Алінка і попливла.

Стала його коханкою і утриманкою в 22 роки, знаючи, що він одружений. Кинула свого хлопця, з яким були пару років серйозні відносини. А Михайло зняв їй розкішну квартиру, часто приїжджав у відрядження, іноді возив за кордон. Як не дивно, але через пару років він вирішив розлучитися зі своєю дружиною, з якою прожив років 25, і від якої було троє синів.

Аліну покликав заміж, але відразу попередив, що дітей більше не хоче, йому вистачить спадкоємців, та й возитися з пелюшками в його 48 років вже немає бажання.

Весілля зіграли в Італії, оселилися в центрі Києва в одній з його квартир. Почалося для Аліни золоте життя – клінінгова компанія прибирає, найманий кухар готує, а вона тільки по салонах, та магазинам грошики чоловіка витрачає.

Тепер журиться, що не збирала гроші чи не відсилала побільше батькам – думала, це життя вічне буде.

Років через 7 зачастив Михайло по відрядженнях, та як поїде – так по кілька тижнів йому не додзвонитися. Спочатку вона не надавала значення цьому моменту, але черв’ячок сумніву почав точити. Стала розпитувати, проситися з ним їздити по роботі. Тут-то він і зізнався, що закохався в іншу.

Вона в істерику – він пішов. Перестав давати їй гроші, скидав дзвінки. Через кілька місяців повернувся і запропонував розлучитися по-хорошому – він їй 1 млн. відкупних, залишить машину, коштовності, шмотки, а вона скоріше з’їде з його квартири. А якщо по-поганому, то, каже, тебе ніколи і не знайдуть. Злякалася Аліна, погодилася, підписала всі документи і втекла скоріше.

Коротше, продала вона все, що можна зі своїх цінних речей, щоб купити квартиру під Києвом, так щоб на перших порах на життя вистачило. Почала шукати роботу з незакінченою освітою, змінила кілька різних робіт і ось ми з нею зустрілися.

Каже, що іноді заходить в соцмережі до нової дружині Михайла і заздрить її безтурботному життю. Але найбільше вона шкодує, що кинула свого хлопця-студента в рідному містечку – він її дійсно любив. Тепер милується на нього, його сім’ю, і діточок в інстаграмі і сподівається, що знайде хорошого чоловіка для сім’ї.

Related Post

Моя подруга Віра звабила мого сина, вони закохалися одне в одногоМоя подруга Віра звабила мого сина, вони закохалися одне в одного

Коли народився мій син Женя, мені було двадцять чотири. З його батьком ми не були в шлюбі. Скільки себе пам’ятаю, я завжди мріяла про сина, тому дитину народила для себе.

Про те, як втратити документи та гроші, але знайти кохання всього свого життя… думала, що таке неможливоПро те, як втратити документи та гроші, але знайти кохання всього свого життя… думала, що таке неможливо

Всім привіт!  Злегка підсіла на історії. Поділюся і своєю. Можна, звичайно, що-небудь напридумувати на 100 сторінок і роздути з неї розповідь або навіть романтичну повість, але напишу як є –

facebook