Андрій і Наташа дізналися на весіллі, що в них спільний батько…

Розповім вам одну історію про своїх знайомих. Історія ця сталася насправді, хочете вірте, хочете ні.

Наташа і Андрій познайомилися в інституті і вже з другого курсу почали зустрічатися. Їх любові одні заздрили, а інші захоплювалися ними. Всі одноголосно говорили, що у цієї пари є майбутнє, і всі чекали весілля, адже вже рік зустрічалися вони.

Але Наташа поки не поспішала, їй хотілося закінчити навчання, влаштуватися на роботу і створити кар’єру. І Андрій був згоден з нею, толк від сімейного життя якщо немає грошей.

Все тривало як раніше, молодята насолоджувалися прекрасними моментами, думали про майбутнє, планували життя, і як грім серед ясного дня прозвучала така звістка, маму Андрія повезли в лікарню в перед інфарктному стані. Він відразу ж помчав туди, слава богу вона була жива і здорова.

Так як квартира залишилася без нагляду, Андрій і Наташа поїхали туди переночувати. У затишній квартирі сталося їхнє перше злиття. Для них це було незабутньо.

На наступний ранок Андрій забрав маму з лікарні, і помчав до коханої.

Через місяць з’ясувалося що Наташа вагітна, і почалася підготовка до весілля. На весілля Андрій відправив запрошення батькові, він не жив з ними вже 5 років. А батьки Наташі розлучилися, коли їй було 2 роки і батька вона зовсім не пам’ятала, а розпитуваннями маму засмучувати не хотілося.

На весілля приїхав Ігор (тато Андрія) і побачивши матір Наташі він і слова не міг вимовити. перед ним стояла колишня дружина. Змінити щось було вже пізно, весілля зіграли, але все було як в тумані. Як би не боялися рідні, дитина народилася здоровою.

І в даний час Наташі і Андрій живуть разом і виховують прекрасну дочку.

You cannot copy content of this page