fbpx

Андрій розгублений, йому зі своїми проблемами розібратися, то ні, він тут свахою

Розумієш, це було як запаморочення якесь, я не відала що творила. Я ж насправді люблю його, дитинку чекаю від нього. Він далеко був, що мені було робити. Поговори з ним Андрійко, будь ласка допоможи по старій дружбі.

Юля просила Андрія щоб той поміг повернути чоловіка. Адже нещодавно це ще була зразкова сім’я. А потім, коли фінансові труднощі підкосили їх, Сашко поїхав на заробітки до Росії.

Там пробув 9 місяців, іноді поїздив ненадовго. Тоді то Юля і завагітніла. Сашко чомусь не дуже спішив додому, він по суті своїй людина не дуже амбітна. Він любить виважене спокійне життя, все придумує, все зважує кілька разів, питає поради у всіх.

Поки його не було Юля познайомилася з одним цікавим чоловіком, він сподобався їй тим, що був інший, не такий як Сашко, зовсім не такий. Все закрутилося, їх роман був красивим, емоційним, пристрасним.

Але дізнавшись що вона вагітна від Саші вона відразу ж припинила відносини. А потім Сашко дізнався про все. Тепер от Юля благає Андрія, щоб той допоміг помирити їх.
Андрій, кращий друг і кум за сумісництвом для Сашка не знає чи варто.

З одного боку шкода дівчину, вагітна все ж таки, з іншого, і кума не хочеться підводити, бо той вже налаштований розлучатися, скільки він через цю Юлю натерпівся.

А дівчина Андрія взагалі вважає що не варто лізти в чуже життя, бо той тільки винним в результаті буде. Андрій розгублений, йому зі своїми проблемами розібратися, то ні, він тут свахою влаштувався, буде мирити ще когось. І взагалі чи варто таким займатися?

Related Post

Чоловік сказав Марині, що зраджував і не перестане, а їй порадив забути все і жити даліЧоловік сказав Марині, що зраджував і не перестане, а їй порадив забути все і жити далі

Марина з Кирилом прожила більше 15 років. За весь цей час нарікань до чоловіка в неї не було. Вони ще з самого початку, ще тоді коли одружувалися, домовились, що будуть

Лише трохи хтось над’їв. А в ванні мій рушник користованийЛише трохи хтось над’їв. А в ванні мій рушник користований

Мені 46, а чоловікові 49 років. Прожили разом вже 24 роки. Як то кажуть душа в душу. У нас дім в центрі. Ми колись продали батьківські помешкання і придбали велику,