Андрій розгублений, йому зі своїми проблемами розібратися, то ні, він тут свахою

Розумієш, це було як запаморочення якесь, я не відала що творила. Я ж насправді люблю його, дитинку чекаю від нього. Він далеко був, що мені було робити. Поговори з ним Андрійко, будь ласка допоможи по старій дружбі.

Юля просила Андрія щоб той поміг повернути чоловіка. Адже нещодавно це ще була зразкова сім’я. А потім, коли фінансові труднощі підкосили їх, Сашко поїхав на заробітки до Росії.

Там пробув 9 місяців, іноді поїздив ненадовго. Тоді то Юля і завагітніла. Сашко чомусь не дуже спішив додому, він по суті своїй людина не дуже амбітна. Він любить виважене спокійне життя, все придумує, все зважує кілька разів, питає поради у всіх.

Поки його не було Юля познайомилася з одним цікавим чоловіком, він сподобався їй тим, що був інший, не такий як Сашко, зовсім не такий. Все закрутилося, їх роман був красивим, емоційним, пристрасним.

Але дізнавшись що вона вагітна від Саші вона відразу ж припинила відносини. А потім Сашко дізнався про все. Тепер от Юля благає Андрія, щоб той допоміг помирити їх.
Андрій, кращий друг і кум за сумісництвом для Сашка не знає чи варто.

З одного боку шкода дівчину, вагітна все ж таки, з іншого, і кума не хочеться підводити, бо той вже налаштований розлучатися, скільки він через цю Юлю натерпівся.

А дівчина Андрія взагалі вважає що не варто лізти в чуже життя, бо той тільки винним в результаті буде. Андрій розгублений, йому зі своїми проблемами розібратися, то ні, він тут свахою влаштувався, буде мирити ще когось. І взагалі чи варто таким займатися?

Related Post

Якщо я купую в тебе гречку, то ти маєш мені безкоштовно продатиЯкщо я купую в тебе гречку, то ти маєш мені безкоштовно продати

Ця історія сталася зі мною нещодавно. Нічого такого наджахливого, нічого особливого, але дуже образливо. Іноді як мені здається, люди заради якихось копійок можуть просто взяти і зрадити або образити інших.