Антон забув зустрітити дружину з дітьми та поїхав у інше місто на зустріч з однокласниками

Хочу поділитися з вами історією, яка сталася нещодавно з моїми колегами. В черговий раз переконуюся, що оригінальний підхід багато виправдовує.

Мій друг Антон, забув що дружина повертається з іншого міста, де проводила свою відпустку, з дітьми і замість того, щоб чекати сім’ю на вокзалі, рахувати хвилини до приїзду, він поїхав до Харкова на Щорічну зустріч з однокласниками.

Ображена дружина м’яко кажучи образилася і перестала відповідати на дзвінки чоловіка. Шлюб був просто на грані розпаду. Ревнива дружина ще накрутила себе, мовляв поїхав до коханки…

Шкода мені стало, люди добрі, пара приємна. Почали ми з Антоном думати – гадати як сім’ю зберегти.

– Треба щось креативне придумати, – сказав я.

Трохи поміркувавши Антон виклав план з порятунку, дозрілий в його голові.

Мабуть тільки те й врятувало, що спокутувати провину Антону довелося дивним способом. Опублікувавши в одній із соціальних мереж пост, де написав що розділяють їх зараз 600 кілометрів – нічого для його любові, він поклявся подолати цю відстань пішки.

Пост моментально набрав значну кількість лайків. =) На шлях пішло десять з половиною днів. Але це того варте, і він заслужив прощення. Плюс отримав додаткові десять днів блаженства без дружини і дітей.

Після того випадку Антон все записує =).

You cannot copy content of this page