fbpx

Артем старший за мене на 12 років, жили ми 3 роки, а пропозицію вийти заміж він так і не робив, тому я сама це зробила

Пропозиція чоловікові. 8 років тому вийшла я заміж. Скажу наперед, ми щасливі і донині, виховуємо доньку. Але ж все могло б обернутися і по-іншому.

До весілля жили ми з чоловіком у цивільному шлюбі 3 роки, я була молода, про заміжжя якось і не думала, але суспільство звісно казало, давай, давай швидше.

Мама нагнітала обстановку. І ось до 25 років раптом і я відчула непереборне бажання вийти заміж. Чоловік мій, хоч і старший за мене на 12 років, виявився людиною не рішучою, і чомусь пропозицію мені не робив. І ось в один день я набралася сміливості і сказала, що ми йдемо в ЗАГС подавати заяву.

Він майже не пручався, єдиним його страхом було – це, на його думку, недостатня кількість грошей для святкування весілля, моя ж жіноча інтуїція підказувала мені, що ми це подолаємо, в результаті 130 чоловік гостей залишилися задоволені.

Тепер в жарт я кажу, що одружила його на собі, він посміхається і міцно обіймає і цілує нас з донькою. Часом, навіть самий впевнений чоловік не може прийняти рішення, не соромтеся йому допомогти.

Related Post

Олеся просто написала роздуми, як же знайти щастя в особистому житті, і відкрила для себе “нову формулу щастя”Олеся просто написала роздуми, як же знайти щастя в особистому житті, і відкрила для себе “нову формулу щастя”

Часто партнери можуть жити разом, але при цьому не мати штампа в паспорті. А можуть і бути в офіційному шлюбі.  У них вже можуть бути загальні діти. Але їх особисте

Чоловік лежав зі своєю подругою, яка є його помічницею на роботі. Їм було дуже добре в ліжку. Чоловік навіть не став просити вибачення. Мовляв, сама вирішуй, як тобі буде краще. Ще довго я не могла прийти в себе. Думала, що це сон. Але після розлучення нарешті усвідомила, що жила весь цей час, ніби з зав’язаними очимаЧоловік лежав зі своєю подругою, яка є його помічницею на роботі. Їм було дуже добре в ліжку. Чоловік навіть не став просити вибачення. Мовляв, сама вирішуй, як тобі буде краще. Ще довго я не могла прийти в себе. Думала, що це сон. Але після розлучення нарешті усвідомила, що жила весь цей час, ніби з зав’язаними очима

Ця історія сталася ще шість років тому. Але залишила біль в серці надовго. Колись я дуже сильно покохала одну людину. Він відповідав взаємністю. Ми були однокласниками. І довгий час не