Перейти до вмісту

Артем старший за мене на 12 років, жили ми 3 роки, а пропозицію вийти заміж він так і не робив, тому я сама це зробила

  • від

Пропозиція чоловікові. 8 років тому вийшла я заміж. Скажу наперед, ми щасливі і донині, виховуємо доньку. Але ж все могло б обернутися і по-іншому.

До весілля жили ми з чоловіком у цивільному шлюбі 3 роки, я була молода, про заміжжя якось і не думала, але суспільство звісно казало, давай, давай швидше.

Мама нагнітала обстановку. І ось до 25 років раптом і я відчула непереборне бажання вийти заміж. Чоловік мій, хоч і старший за мене на 12 років, виявився людиною не рішучою, і чомусь пропозицію мені не робив. І ось в один день я набралася сміливості і сказала, що ми йдемо в ЗАГС подавати заяву.

Він майже не пручався, єдиним його страхом було – це, на його думку, недостатня кількість грошей для святкування весілля, моя ж жіноча інтуїція підказувала мені, що ми це подолаємо, в результаті 130 чоловік гостей залишилися задоволені.

Тепер в жарт я кажу, що одружила його на собі, він посміхається і міцно обіймає і цілує нас з донькою. Часом, навіть самий впевнений чоловік не може прийняти рішення, не соромтеся йому допомогти.