Артем відправив свого друга пошпигувати за його дружиною на відпочинку з подругою

Один хлопець попросив, щоб за його дружиною простежив друг. Він сказав, що вона збирається відправитися на дівич-вечір кудись на тропічний острів. Ця жінка розповіла чоловікові розкішну історію про все, що вони з подругами запланували, – нібито гряде якась супервечірка для семи або десяти жінок. Друг знав чоловіка однієї з жінок і в розмові з ним згадав передбачувані плани їхніх дружин, сказавши щось на кшталт: «Напевно їм буде так весело в цій відпустці». Однак виявилося, що інший чоловік був взагалі не в курсі подорожі.

Отже, друг вирушив за нею на острів. Справедливості заради, жінка розповіла своєму чоловікові правду: з нею там дійсно була подруга, правда тільки одна і всього три з чотирнадцяти днів поїздки. Друг знаходився в лобі, чекаючи від’їзду дівчини, і застав їх прощання. Після цього дружина пройшла в лобі, і до неї підійшов хлопець, який працював на пляжі готелю. Він обняв її, вони стали цілуватися ».

«Їм очевидно подобалося в компанії одне одного, вони постійно обіймалися і цілувалися – і за всіма ознаками це відбувалося не в перше і не вдруге. Весь наступний тиждень вони провели разом у готелі, насолоджуючись життям, загоряючи і пестячи одне одного біля басейну. Кожен раз, коли дружина відправляла чоловіку фотографії себе і своєї подруги в різних купальниках, навмисне зроблені у великих кількостях в перші дні, друг чоловіка вілправляв йому реальні фото його дружини в компанії пляжного хлопця.

Після надання всієї зібраної інформації він подивився фотографії її попередніх поїздок туди і зрозумів, що його дружина познайомилася з тим хлопцем в одному з її минулих відпусток. Чоловік спочатку засмутився. Але до того моменту він уже провів якийсь час у роздумах, тому його реакція була стриманою. Я думаю, він був давно в курсі, просто для нього було важливим упевнитися напевно ».

You cannot copy content of this page