Перейти до вмісту

Асі зовсім байдуже на те, що всі її хлопці одружені

Моя подруга Ася постійно натикається на одружених чоловіків. Михайло, її перший коханець, ненавидів свою дружину, але і йти від неї категорично не хотів. Молода дружина підозрювала чоловіка в зрадах, так як неодноразово знаходила жіноче волосся в автомобілі.

Михайло створював закриті чати в вайбері, де барвисто описував свої бажання по відношенню до Асі. Моя подруга, отримавши телефон, пішла від нього, втомившись від обіцянок.

З іншим коханцем вони спочатку дружили близько року. Але що з людьми робить алкоголь? Напившись, вони переспали в під’їзді, а далі близькістю вони стали займатися на регулярній основі.

Його дівчина отримує освіту в іншій країні, Катерина вихована, красива, освічена дівчина, довіряє хлопцю, а той щодня спить з «подругою».

Він зручно потроївся: його кохана перспективна красуня, а поки вона отримує освіту, він розважається з місцевими особами.

Зазначу, хлопець сміливо заявляє про те, що дівчину свою ніколи не кине. Коли між другим коханцем і Асею відбуваються конфлікти, то вона на зло спить з незнайомими хлопцями, вважаючи, що знайде «того самого».

Якого фіналу очікують дівчата, зустрічаючись з одруженими чоловіками, які виключно сплять з коханками? Або той самий знайдеться на сайті знайомств для дорослих?