Аж тут Валера все розповів Стасу, який ще думав, що ми разом. Звісно вони разом послали мене

Я довго думала писати чи ні, і ось все ж таки зважилася. Мені 21 рік. Я зустрічалася з хлопцем (його ім’я Стас, йому 28 років) 2 роки, навіть збиралися одружитися…

Півтора року було все відмінно. І ось пів року тому, я почала спілкуватися з одногрупником (його ім’я Валера, йому 20 років), з яким не спілкувалася 2 роки.

На початку нашого навчання він мені подобався, але я думала навряд чи у нас щось вийде. Ми з ним почали листуватися в інтернеті. Одного разу він сказав, що йому подобається з самого початку нашого навчання одна дівчина, мені стало цікаво хто це, він не говорив, але я все-таки випросила у нього це…

Він сказав, що не знає, як вона до нього ставиться, я запропонувала йому запитати у неї. І тут приходить повідомлення: “Як ти до мене ставишся”. Я була здивована, а потім зрозуміла, що мене до нього тягне. Що коли він поруч, у мене ніби метелики в животі літають.

І ми з ним почали зустрічатися, він звісно знав що у мене є хлопець. Минув час, і я йому сказала що розлучилася нібито зі Стасом, він був на 7 небі від щастя. Але нічого серйозного у нас не було, гуляли, цілувалися… З часом він сказав, що любить мене, він помінявся заради мене.

Раніше він міняв дівчат постійно, а тепер все по іншому… Аж тут Валера все розповів Стасу, який ще думав, що ми разом. Звісно вони разом послали мене, але зрештою пробачили. Стас мене одну не відпускає гуляти, каже що сама винна. Принижує мене, але я боюся його кинути, а чому не знаю.

Його друзі вважають мене дівчиною легкої поведінки. Я люблю Валеру, він ніколи мене не принижував. Я залишилася зі Стасом, і весь час думаю про Валеру, уявляю що він цілує мене.

Я просто не знаю що робити, розумію що сама винна, брехала обом. Підкажіть, будь ласка, що мені робити, тому що сама я не розберуся в цьому.

 

You cannot copy content of this page