Бабусю, а я вже доросла, спитала вагітна внучка якій вже 21

Мам, коли ти навчишся вже слухати моїх порад? – все бісилася Руслана. Мамо, мені вже 26, я можу сама тобі розказати як треба правильно ті пироги пекти, і як одяг прати, і пральний засіб який купувати, я вже доросла, мудра, в мене свої діти скоро будуть.

Мам, бісилася знову Руслана, тепер їй 28, у неї донька, чоловік, робота, вона наче вже дійсно мудра і досвідчена, але мама все казала, що вона ще мала.

Руслані 33, вона вже має 3 дітей, свій будинок, навіть підлеглих на роботі, гарно заробляє. Має авторитет серед колег і друзів, чудова господиня і мама, відмінна жінка, та мама всеодно каже що вона ще не пізнала життя.

45 – поважний вік для Руслани. Дата хороша, треба святкувати, приїхала мама, почали готувати страви, ставити все на стіл. Руслана ляснула по рукам доньку, щоб та не хапала з тарілок, насварила чоловіка, щоб той вдягнув сорочку, забула зняти бігуді до приходу гостей. А ще накричала на сина, що той не на вокзалі, і світло треба економити.

В цей вечір мама сказала доньці гарний тост: “Вітаю, тепер ти в мене доросла”. Ніхто не зрозумів сенсу, тільки мама і дочка дивилися один одному в очі, і посміхалися. Бабусю, а я вже доросла, спитала вагітна внучка якій вже 21, коли я стану дорослою по вашим міркам???

Related Post

Моя дружина стала жертвою шахраїв і не хотіла мені про це розповідатиМоя дружина стала жертвою шахраїв і не хотіла мені про це розповідати

Дружина у мене – героїня, якщо чесно. Знайшла сміливості звернути увагу на такого як я. Витерпіла і звикла, що мені лікаря треба відвідувати, і іноді я дуже вразливий. Тяжкий у

Чи вважається поцілунок зрадою?Чи вважається поцілунок зрадою?

Я давно відчувала, що в наших відносинах є якісь таємниці. Нещодавно сестра сказала, що мій молодий чоловік мені зраджує. Я вирішила не робити поспішних висновків. Поговорила з ним, але він