fbpx

Багатій виявився таксистом, сміх та й годі

Руслан і Катя познайомилися випадково. Дівчина сиділа на якомусь форумі і мала необережність написати коментар до одного з постів. Руслан відразу почав коментувати її висловлювання, так і познайомилися.

Далі спілкування перейшло в особисті повідомлення, а потім взагалі в дзвінки. До прямого особистого знайомства Катя була ще не готова, та і відносин вона наче б то як і не шукала.

Спілкування проходило на диво жваво і цікаво. Руслан розказав свою історію, Катя свою. Вони обидва мали гіркий досвід в шлюбі, тому як то кажуть рани ще кровоточили. Так сталося, що Катя випадково натрапила на фото Руслана в соц мережі, там з екрану на неї дивився цікавий і дуже навіть солідний чоловік.

Катя розпитала у Руслана дуже обережно про те, ким він працює, яку посаду займає і все таке.

Руслан відповідав якось не то в’яло, не то спокійно, розповів про країни в яких був, про друзів з різних куточків світу. Але головне те, що похвалився Каті високою заробітною платою і тим, що будує власний будинок.

Так, виявилося, що він помічник в серйозній фармацевтичній компанії. Говорив чоловік про все дійсно дуже спокійно і зважено, наче розповідав такі історії щодня. Він виявився дійсно цікавою людиною. Через деякий час Катя навіть змогла собі зізнатися я тому, що вона готова на побачення.

Руслан так багато говорив про те, що він мав багато дівчат, француженку і ще багато іноземок. Катя слухала і захоплювалася. Він ділився своїми фото, де сидів в простій бюджетній машині за кермом, хоча розповідав що заробляє досить багато. Катя нарешті змогла себе переконати піти і поговорити з Русланом, поділилася з подругою, та попросила показати фото і тільки розсміявся. Руслан виявився звичайнісіньким таксистом, до цього ж в кредитах та ще й одружений.

Катя від душі посміялася, пішла на авантюру, зустрілася з Русланом, записала їх розмови, зняла відео і через знайомих показала його дружині. Хай знає з ким живе. Доречі при зустрічі він виявився не таким вже і гарним, фотошоп одним словом

Related Post

Чоловік вмовляє мене переспати з його другом, тому що він не може мати дітей…Чоловік вмовляє мене переспати з його другом, тому що він не може мати дітей…

Живемо з чоловіком вже три роки. Чотири місяці тому стали замислюватися про дітей. Спочатку намагалися зробити дитину по-старому))) Але не вийшло. Пішли по лікарях. Думала, що безплідна я, але з’ясувалося,