fbpx

Багато людей вважають, що чорні кішки відносяться до містичних тварин, вірять у прикмети про цих котів. У мене ж чорні кішки асоціюються з хранителями дому та з талісманами, які оберігають і виганяють все погане з твого життя. Дев’ять років тому в нашому житті з’явилося чорне кошеня

Багато людей вважають, що чорні кішки відносяться до нечисті, вірять у прикмети про цих котів.

У мене ж чорні кішки асоціюються з хранителями дому та з талісманами, які оберігають і виганяють все зло, з твого життя.

Дев’ять років тому в нашому житті з’явився чорний кошеня. Точніше мій брат знайшов її біля магазину, а може і вона знайшла його. Він приніс її додому, батьки були, звичайно, проти, але нас було вже не зупинити.

Яким дітям не сподобався б маленький чорний-чорний кошеня, без єдиної світлої плямочки, з великими зеленими очима ?!

Кішка виявилася дуже навіть не погана. Навіть хороша, розумна кішечка, коли щось болить, ляже на хворе місце і знаєте легшає, коли погано на душі прийде і починає пісеньки наспівувати.

Дуже часто, напевно, господарі домашніх улюбленців помічали, бувають моменти, коли тварина дивиться уважно в одну точку, що не моргаючи, в такі моменти буває навіть моторошно, особливо, коли не одна кішка, а цілих три сидять і стежать за чимось невидимим для тебе в кімнаті.

Якось вночі я прокидаюся від того, що хтось на мене дивиться. Напевно, розумієте, про що я, перебуваєш десь у автобусі, парку, магазині, відчуваєш чийсь погляд, піднімаєш очі і точно, людина стоїть, дивиться.

Ну, так ось прокидаюся, світло місяця висвітлює кімнату, на стіні в світлі місяця видно тінь, ну навіть тінь не тінь, а силует (вночі, можна подумати, що і здалося, та й хіба мало, може тінь від дерева падає, або щось загороджує місячне світло, тому на стіні темна пляма) але відчуття того, що хтось або щось на тебе дивиться воно ніби є, лежу, дивлюся на цю картину, як це починає повільно рухатися в мою сторону, тут в кімнати забігає кішка (чорна кішка в темній кімнаті, як її можна було побачити? Бігає вона просто як слон у нас), зупинилася, дивиться на цю тінь і гарчить, сичить, яких звуків вона там тільки не видавала, як раз і нічого немає , наче й не було.

Відчуття присутності чогось пропало. Взявши мою рятівницю до себе, так і заснула, більше нічних гостей не було.

Два роки тому вона вийшла на вулицю, її не було якийсь час, коли вона повернулася додому, мені щось було не до неї (поралася з функціями в фотоапараті телефону), хоча вона прийшла до мене.

Видно, що вона від чогось біжить, страх застиг в її очах, в наступну годину вона померла. Це було навесні.

Влітку в нашому гаражі з’явився кошеня, чорне кошеня, з зеленими очима. На вигляд йому тижні три було, тато думав, чиясь сусідська піде, але зо два тижні тому вона все так же шастає по гаражу.

Стало шкода, стали її підгодовувати. До себе вона не підпускала дуже довго. Зараз вона живе у нас. У проміжок часу з весни до літа, дуже часто в нашому будинку можна було боковим зором побачити Чорна не велика пляма, то заплигне на ліжко, то сидить на вікні. Така чорна і жива.

Може ця історія зовсім не є страшною, але дуже страшно, коли у тебе на очах, майже на руках помирає жива істота, в погляді якої відбивається благання про допомогу, ще страшніше те, що ти розумієш свою безпорадність в подібних ситуаціях.

P.S. у мене є дві фотографії, в які вона випадково потрапила в останні хвилини свого життя, так вийшло, що я фотографувала половину кімнати, на ліжку лежала сумка і чорна куртка, вона заскочила на ліжко і дивилася кудись у бік дверей, мені запам’ятався цей погляд, але уваги чомусь не звернула, так як за дверима нічого не було. Якість, правда, погана, телефон все-таки, та й вирізана ж.

Related Post