fbpx

Багато працювала і стала … утриманкою. Давайте, посмійтеся над “утриманкою”, але спробуйте самі в наш час, коли навколо стільки дівчат на будь-який смак, зацікавити дорослого, заможного чоловіка так, щоб він не просто захотів провести з вами ніч, але і задумався про серйозні стосунки.

Ось ви говорите “вдало вийшла заміж”, так, немов це щось, що робиться легко і просто. Ось ти йдеш по вулиці, вся така з облізлим хвостом, з нещіпаними бровами, зла, з грудьми після п’ятьох дітей, і тут мільярдер зупиняється на узбіччі, виходить зі свого начищеного до блиску “Ягуара”, падає перед тобою на коліна і в любові визнається.

Мовляв, побачив тебе здалеку, жити без тебе не може. А ти для цього навіть пальцем не поворушила.

Ох, люди-люди, як же вас заздрість-то їсть.

Отже, ось вам історія тієї, хто вдало вийшла заміж. З перших вуст, скажімо так. На реальних подіях.

Я вчилася, як проклята, на одні п’ятірки і в школі, і в вузі. Взагалі не дозволяла собі десь гуляти, ходити в кіно, випивати з друзями, заводити стосунки, закохуватися, в кінці кінців. Я робила на благо свого майбутнього.

Коли отримала диплом, то прийшла до усвідомлення – мізків мало, щоб отримати престижну роботу, потрібно ще й виглядати на п’ятірочку. Почала займатися собою. Вкладала в себе все свої гроші, ходила в спортзал, до косметолога, за волоссям доглядала краще, ніж доглядає моя бабуся за своїм котом. Стиль з’явився, впевненість в ході, одяг не з ринку, а з бутиків.

Звісно, все це робила, паралельно працюючи на трьох роботах, тому що гроші на все це звідкись треба брати. І тільки до двадцяти семи років я досягла того стану, в якому мені було комфортно. У мене чудова освіту, я розумна і красива, я знайду собі гідну роботу.

Роботу не знайшла – знайшла чоловіка. Це з розряду “ну, так вийшло”. Можете не вірити, але спеціально по дорогих клубів я не ходила і увагу до себе не приваблювала. Скажу тільки одне, все почалося з бесіди, і без належної кількості знань я б цю бесіду підтримати не змогла, чоловік просто мною б не зацікавився.

Давайте, посмійтеся над “утриманкою”, але спробуйте самі в наш час, коли навколо стільки дівчат на будь-який смак, зацікавити дорослого, заможного чоловіка так, щоб він не просто захотів провести з вами ніч, але і задумався про серйозні стосунки.

Ми в шлюбі вже чотири роки, я не працюю, але займаюся благодійними проектами. Так, це не те, чим варто пишатися, скажете ви. Але я пишаюся. Утриманкою себе не вважаю, тому що живу в любові та злагоді, та й чоловік проти того, щоб я працювала. Коли сідаю в свою машину, люди самі розумієте яку фразочку викрикують. А мені смішно так стає. Ви б взуття почистили зайвий раз, а то, коли в маршрутку сідайте, бруд грудками відвалюється.

Related Post

У дівчини Аліни, яка мені подобається є хлопець, але вона все одно зі мною спілкуєтьсяУ дівчини Аліни, яка мені подобається є хлопець, але вона все одно зі мною спілкується

Познайомився в університеті з дівчиною. На великій перерві вона сиділа біля розкладу, а я підійшов подивитися, яка наступна пара. Насправді я давно її помітив. Вчуся вже на 3 курсі, а

Я завжди був скептиком, але те що сталося вночі не пояснити… це був точно не соний параліч…Я завжди був скептиком, але те що сталося вночі не пояснити… це був точно не соний параліч…

Іноді трапляються страшні моменти в житті, які змушують повірити в існування неймовірного або містичного явища. Одного разу, прокинувшись серед ночі, я випадково виявляю суцільний дискомфорт і неймовірний тиск в районі

Відразу у мене виникла впевненість, що у нас буде роман…Відразу у мене виникла впевненість, що у нас буде роман…

Хочу розповісти вам одну історію. Сталася вона, коли мені було 23. Я тоді щойно закінчила вуз і працювала на початковій позиції в одній великій компанії. Робота була не дуже цікава

facebook