fbpx

Батькі не хотіли, щоб я одружувалася з Сашком, тому що він з малозабезпеченої сім’ї, тому самі обрали мені нареченого. Через багато років моя дочка привела до мене знайомитися свого хлопця, і це виявився син мого першого кохання. Ми зустрілися і вирішили розлучитися з нашими теперишніми чоловіком і дружиною

На початку 90-х у мене був роман з одним чоловіком, моє перше шкільне кохання. Це був хлопець до якого я дійсно відчувала сильні почуття. Але мої батьки були проти наших відносин. Він був з малозабезпеченої сім’ї, і мої батьки вважали що він мені не пара.

Так через постійні скандали й тиску з боку батьків ми розійшлися. Трохи пізніше він пішов в армію, а ми переїхали в інше місто, я встигла передати йому свою нову адресу, але листів так і не дочекалась. Як потім мені розповіла моя сестра батько з матір’ю викидали всі листи які він мені писав.

Потім батьки наполягли на шлюбі з сином татового друга з яким вони вели спільні справи, потім у нас народилася дочка.

В цьому шлюбі було все про що мріють багато дівчат, все. Крім кохання.

Я не любила цього хлопця, він не любив мене. Ми одружилися, бо цього хотіли наші батьки. А пізніше жили тільки заради доньки.

Кожний займався своєю справою, вдома ми практично не розмовляли, незабаром я дізналася про його коханок на роботі.

Донька подорослішала і поїхала вчитися в інше місто. А я по вуха занурилася в роботу, і приходити додому мені просто не хотілося. Кожного дня я звинувачувала себе за те що пішла на поводу у батьків.

За те, що я живу життям яке просто ненавиджу.

І ось буквально перед Новим роком дочка зателефонувала і сказала що на свята приїде не одна, а з хлопцем, з яким вона зустрічається вже пів року. Цей хлопець з її групи. Я була дуже рада, чула її радісний дзвінкий голос телефоном.

Я дала собі слово що ні за що не буду тиснути на неї, як це зробили мої батьки. Їхні стосунки стали розвиватися. І вже на 8 березня, дочка приїхала разом з хлопцем і його батьками, до нас в гості.

Як виявилося він зробив їй пропозицію і незабаром вони хочуть зіграти весілля, я навіть не знаю як це описати, але я була в шоку, сталося те чого я точно не очікувала, я не вірила своїм очам.

Тільки потім я помітила всі збіги (Саша хлопець доньки) говорив що його батько родом з мого рідного міста, у нього навіть прізвище як і мого першого кохання, але прізвище досить поширене, тому я зовсім не надала цьому значення) але тут поріг будинку переступив він, той кого я любила все життя.

Як з’ясувалося, після армії не отримавши від мене відповіді й дізнавшись про те що я вийшла заміж, він теж одружився і в у нього народився син і вони переїхали до тітки його дружини в Харків, де вони живуть дотепер.

Вчора ми зустрілися з ним в кафе. З його слів він не любив свою дружину. Одружився  тільки через те що дізнався про мій шлюб.

З дружиною у них теж не все гладко як здалося мені на перший вигляд. Вони хотіли розлучатися, але потім з’ясувалося що вона вагітна другою дитиною, якій зараз 12 років.

Так і залишилися як і я жили разом заради дитини.

Він пропонує розлучитися і жити разом, я не знаю що буде далі, я не знаю що робити. Скоро весілля, скоро мої батьки про все дізнаються, хто батько нареченого дочки, чому точно не будуть радіти.

Скоро про цю історію дізнається і чоловік (він чув що я до нього любила одного хлопця, але хто він такий не знав). Благо дочка пішла характером не в мене, а в чоловіка, яка рубає під кінець якщо чогось хоче, і не буде як я боятися піти проти бажання родичів, зараз я хочу лише одного що б моя дочка була щаслива.

Домагайтеся своїх цілей, йдіть до своєї мрії, не слухайте нікого, тільки ви повинні володіти своєю долею, ніхто не повинен за вас вирішувати що і як вам робити. Дякую всім хто дочитав до кінця!

Related Post

Андрій та Ірина 12 років мріяли про дітей, а потім вона згадала про ту молоду вагітну жінку перед їх весіллям…Андрій та Ірина 12 років мріяли про дітей, а потім вона згадала про ту молоду вагітну жінку перед їх весіллям…

Андрій з Іриною прожили в парі 12 років. Жили окремо від батьків в невеликому будиночку за містом. Ірина працювала в дитячому садку вихователем, а Андрій їздив на заробітки. Здавалося, всього

Я відчула величезну різницю в менталітеті між нами! Ігор беззаперечно слухається батьків, хоча йому вже 28 років. Моя думка не враховується, я лише доглядаю за дитиною. Всі інші питання вирішують чоловік і його батьки. Чоловік постійно вказує на двері: «Якщо тебе щось не влаштовує – збирай речі і їдь. Одна без дитиниЯ відчула величезну різницю в менталітеті між нами! Ігор беззаперечно слухається батьків, хоча йому вже 28 років. Моя думка не враховується, я лише доглядаю за дитиною. Всі інші питання вирішують чоловік і його батьки. Чоловік постійно вказує на двері: «Якщо тебе щось не влаштовує – збирай речі і їдь. Одна без дитини

Моя історія стара як світ. Я познайомилася з чоловіком своєї мрії на Кіпрі і, закохавшись, вирішила що він – моя доля! Все відбувалося як в казці! Сонячний острів, спекотне сонце!